Guild Wars 2’de Yenilikler

Bu yazı 6 sene önce eklendi.
JeeWee

Guild-Wars-2-KY-Logo

Arena.Net’in başarılı oyunu Guild Wars 2, yeni güncelleştirme ile bir çok yeni özelliğe kavuştu.

Bunlardan ilki yeni PVP modu: Halihazırda başarılı PVP modlarına sahip GW2’de günün her saatinde seviyeniz her ne olursa olsun gayet dengeli savaşlar içerisinde bulunabiliyordunuz. Fakat bu PVP modunun sürekli kendini tekrarlamasının farkına varılmış olacakki yeni bir mod daha oyuna eklendi. Oyuna dahil olan yeni karakterler ile birlikte “Lord”ları öldürmeye çalışacağız. Tabi bu arada rakip takımında hedefi aynı olacak. Bu yeni modun oyunu daha da keyifli hale getireceğini söylemek mümkün.

Yeniliklerin devamında ise karşımıza oyuna dahil olan 3 yeni sınıf çıkıyor.

Turai Ossa: Bir çok MMORPG’de karşımıza çıkan kılıç kalkan ikilisine sahip bu karakter sonunda GW2’de de karşımıza çıkıyor. Tank ağırlıklı bir sınıf olaraktan diğer oyuncuları koruma yükümlülüğünü sırtına alıyor.

Nika : Aynı Turai Ossa gibi tank ağırlıklı olan bu sınıf ise sahip olduğu bufflar ile takım arkadaşlarını gizleyebilmekte.

Grymm Svaard: Ateşin gücünü kılıcıyla bizlere yansıtan assasin tarzı bu yeni sınıf ise oyuna yine artı katacak.

Sağlam oyuncu kitlesiyle gelişmeye devam eden Guild Wars 2, muhteşem grafikleri ve keyif veren oynanabilirliğiyle tercih edilebilecek kaliteli bir oyun. Oyunun incelemesine, resimlerine, duvar kağıtlarına ve sistem gerekliliklerine buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar