Habbo Hotel Türkçe Sürümünün Ardından Büyümeye Devam Ediyor

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Habbo Hotel

Dünyanın gençlere yönelik en büyük sosyal oyunu ve online topluluğu Türkiye’deki lansmanını kutluyor.

Helsinki, Finlandiya – 03 Ekim 2012 – Dünyanın gençlere yönelik en büyük sosyal oyunu ve online topluluğu Habbo Hotel, 8 Ağustos’ta Türkiye’deki tümüyle yerelleştirilmiş lansmanından bu yana, neredeyse 200.000 yeni kullanıcıya ulaştı.

Habbo Hotel (www.habbo.com.tr) yeni ve var olan arkadaşlarla buluşmak, oyun oynamak, yani eğlenmek için bir yerdir. Şu anda 12 farklı dilde mevcut olan Habbo Hotel, üyelerine çok boyutlu bir sanal topluluk ve sosyal oyun sağlamaktadır. Kullanıcılar Habbo adlı tamamıyla özelleştirilmiş bir karakter yaratarak oyuna katılmaktadır. Ardından sanal topluluktaki diğer kullanıcıların yarattığı çeşitli alanları ve milyonlarca odayı keşfe çıkabilirler. Lady Gaga, Justin Bieber, Pussycat Dolls, Miley Cyrus, TokioHotel, Lily Allen, Pink, Sugababes ve Ozzy Osbourne Habbo Hotel’i ziyaret eden ünlüler arasındadır.

Topluluğa ücretsiz olarak katılan ve kullanan üyeler, sanal mobilya almak, temalı odalar ve ana sayfaları için öğeler satın almak dahil ek ücretli hizmetlere erişmek için Habbo Kredileri satın alabilir. Habbo Hotel deneyiminin bir parçası olarak, kullanıcılar çeşitli oyunlar oynayabilir, evcil hayvan yetiştirebilir, arkadaşlarıyla bağlantı kurabilir, kendi odalarını dekore edebilir ve yaratıcılık ve kendini ifade etme yoluyla eğlenebilirler. Facebook Connect ile dünyanın her yanından Habbo kullanıcıları Facebook arkadaşlarını sanal dünyada da bulabilir ve dünya içi deneyimlerini paylaşabilir. Habbo Hotel çok yakında hizmete girecek oyunlarla dolu bir platforma kavuşacak, zira yakın zamanda kapılarını üçüncü taraf geliştiricilere açtı.  Yeni oyunların ilki birkaç hafta içinde oynanabilecek.

Sulake CEO’su Paul LaFontaine şöyle diyor: “Türkçe Habbo Hotel oyununa yönelik çok olumlu güçlü tepkiler aldık ve yeni kullanıcıların sayısı hızla artmaya devam ediyor. Türkiye bizim için çok önemli bir bölge ve dünyanın her yanından benzer ilgileri paylaşan yaşıtlarına katılmak isteyen Türk gençler için global Habbo Hotel ağını erişilebilir kılacak bir dönüm noktası oldu.”

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar