Han Savaşları (Khan Wars)

Bu inceleme 13 yıl önce eklendi.
admin
Han Savaşları (Khan Wars)
 • Grafik
  6.7
 • Ses
  7.1
 • Hikaye
  7.6
 • Oynanabilirlik
  6.8
 • Genel Puan
  7.3

Han Savaşları İnceleme

Khan Wars ismiyle dünya genelinde yüz binlerce oyuncusu olan Türkçe ismiyle Han savaşları oyunu Türkiye’de de binlerce kişi tarafından rağbet görmüş durumda. Kurulum gerektirmeyen ve tarayıcı (browser) oyunu olan han savaşları tamamen türkçe ve ücretsiz olarak oynanabiliyor. Ha unutmadan 2008’de en iyi browser oyunu seçilmişti bu oyun… (O zamandan bu yana da oyuna bir çok yenilik getirildi)

Oyun Orta Çağ’daki Avrupalı devletler arası mücadeleyi konu alıyor. Dolayısıyla Osmanlı İmparatorluğu ve Türkler de bu mücadelenin taraflarından oluyor. 9 ülkenin bulunduğu oyunda her ülkenin farklı savaş birimleri, insan kaynakları ve ticaret birimleri var. Oyunda 9 farklı ırk seçebiliyosunuz, bunlar; Türkler, Bulgarlar, İngilizler, Bizanslılar, Litvanyalılar, Franklar, Gotlar, Ruslar ve Almanlar.

Yukarda bahsettiğimiz gibi her ülkenin farklı özellikleri vardı… Haliyle seçtiğiniz ülkenin bazı avantaj ve dezavantajları olabiliyor. Zaten oyun içindeki strateji farklılıkları da kullanıcıların bu faydaları doğru kullanımlarına göre oluşuyor… Bu avantajlara örnek olarak ucuz piyade üretimi, daha fazla gıda üretimi, hızlı süvari birliği toparlayabilme vs…

Oyun Tanıtım Videosu

Oyun İçinden Görüntüler

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows 7,8,10
İşlemci: –
RAM: –
HDD: –
Ekran Kartı: –

Tavsiye Edilen:
İşletim Sistemi: Windows 7,8,10
İşlemci: –
RAM: –
HDD: –
Ekran Kartı: –

Oyuna kayıt olmak için tıklayın

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)