HellBlade İçin Yeni Oyun Videosu Yayınlandı

Bu sene çıkması beklenen ve sürekli ertelenmesiyle gündeme gelen HellBlade oyunuyla ilgili, yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

maxresdefault

Yapımcı ve yayıncılığını üstlenen Ninja Theory şirketi olan HellBlade: Senua’s Sacrifice, uzun zamandır sessiz sedasız bekliyordu. Varlığının bile neredeyse unutulduğu oyundan, sonunda yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Hem PC, hem de konsollar için geliştirilen oyunun, bu sene içinde çıkması bekleniyorken; ne yazık ki henüz çıkacağa benzemiyor. Kelt Mitolojisi hikayesine sahip olan oyun, ilk olarak 2014 yılında duyurulmasına rağmen, aradan geçen 2 yıllık süre zarfında çıkışını gerçekleştiremedi. 2016 yılının işaret edilmiş olmasına rağmen ve artık senenin bitimine bir aydan biraz çok gün kalmasına karşın, beklenen yine olmadı.

Kaliteli ve farklı yapısıyla ilgi çekeceğe benzeyen, oyun severleri heyecanlandırmayı başarsa bile kavuşmak için biraz daha beklememiz gereken HellBlade: Senua’s Sacrifice, yeni oynanış videosuyla gündeme geldi. Ne zaman çıkacağı kesin olarak belli olmayan oyun, büyük ihtimalle 2017 ‘nin ikinci çeyreğine yetiştirilecek. Tarzı ve konusuyla farklı bir kitleye hitap edecek oyun, keyifli anlar ve büyük maceralar sunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir