Hideo Kojima ve Guillermo del Toro güçlerini Silent Hills için birleştiriyor

Bu yazı 10 yıl önce eklendi.

Silent Hills

Başlığı yanlış okumadınız bu kez Silent Hill değil, Silent Hills ile karşı karşıyayız. Serinin yıllardır düşüşte olan beğeni ivmesi Hideo Kojima ve Guillerme del Toro gibi iki dahinin ipleri ele alması ile ciddi bir tırmanışa geçecektir diye düşünüyorum.

Metal Gear serisinden (tüm seri baş yapıttır) tanıdığımız Hideo Kojima ve Yetimhane, Mama ve Pasifik Savaşı gibi başarılı filmlerden tanıdığımız Guillermo del Toro yeni bir Silent Hill oyunu üzerinde çalışıyorlar. Dün Gamescom’da duyurulan ve Playstation Store‘dan indirilebilen P.T. teaser’ın gizemini çözebilenler (aşağıdaki youtube videosunu izlerseniz kolay olmadığını göreceksiniz) Silent Hills‘ın Kojima ve del Toro liderliğinde geliştirilmekte olduğunu, ayrıca oyunun baş rolünde The Walking Dead dizisinden tanıdığımız Daryl karakterini oynayan Norman Reedus‘un ve müziklerinde yine üstat Akira Yamaoka‘nın çalıştığını öğrenmiş oldular.

Aşağıda FOX Engine ile geliştirilen bu interaktif teaser’ı bitirmeyi başaran bir oyuncunun youtube’a yüklediği videoyu izleyebilirsiniz. Unutmadan, interaktif PT teaser’ını oynayabilmeniz için PS4 sahibi olmanız gerektiğini belirtelim.

PT Teaser (Silent Hills) Tam Çözüm

Silent Hills

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar