Hitman Beklenen Yaması Geldi

Bu yazı 7 yıl önce eklendi.
admin

Kendine has hayran kitlesi olan Hitman, Hokkaido bölümüyle birlikte sezon finali yapmıştı. Yeni yamayla, oyuncuların birçok sorunu da çözüme kavuşuyor.

hitman-png-image

Yayıncı şirket Square Enix tarafından alınan kararla birlikte, bölüm bölüm yayınlanan Hitman, farklı tarzı ve uzun süredir beklenmesiyle birlikte, gündemde uzunca bir süre kalmayı başarmıştı. Oldukça kısa bir süre ise; son bölüm olan ve Japonya topraklarında geçen Hokkaido adlı bölümle birlikte, finalini yapmıştı. Tüm bu bilgilerin yanı sıra; oyunun yayıncı şirketi olan Square Enix tarafından yapılan açıklamayla birlikte, iki bölüm daha bizi bekliyor. Ancak bununla sınırlı kalmayacak. Uzun süredir beklenen ve nihayet bugün yayınlanan yama ile oyuncular derin nefes aldı.

Bilgisayar üzerinden oynayanlar için toplamda 2.1 GB boyutunda olan yeni yama; oyunun artık çevrimdışı olarak oynanma fırsatını oyunculara sunuyor. Oyun içerisinde kazandığınız tüm eşyaların, artık çevrimdışı moda da yansıtılmasını sağlayan bu yeni yama sayesinde, artık sunucuya bağlanamasanız ve çevrimdışı olarak oynasanız dahi; kazandığınız ve biriktirdiğiniz tüm eşyalar sizinle kalıyor.

hitman-pc

Oyunun artık sonuna gelmiş oyuncular için oldukça geç bir yama diyebiliriz. Ancak yeni başlayanlar için, oldukça güzel bir olanak sunuyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar