Hitman Bloody Money Remastered Gelebilir!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Hitman oyununun geliştiricileri, seri oyunun en iyi ve beğenilen oyunu olan Hitman: Blood Money oyunu için yapılacan Remastered projesi için oldukça olumlu bakıyor.

Hitman-Blood-Money-1

Liderliğini Rasmus Hojengaard’ın üstlendiği ve IO Interavtive tarafından geliştirilmiş olan, Eidos Interactive şirketi tarafından da ilk olarak 13 Eylül 2005 yılında PS 2 ve sonraki dönemlerde de PS 3 ve Xbox oyun konsollarının yanı sıra, PC için de piyasaya sürülen Hitman: Blood Money oyunu, yeniden oyunculara sunulabilir.

Hitman oyunları arasındaki en beğenilen ve en değerli oyun olarak bilinen Blood Money, geçtiğimiz saatlerde firmanın resmi Twitter sayfasına yöneltilen bir soruyla gündeme geldi. Bir Hitman severin sorduğu Hitman: Blood Money oyunu için remastered düşüncesi olup olmadığıyla ilgiliyken, şirketin cevabı da yapmayı düşündükleri gerçek ancak; şuan piyasada olan diğer Hitman oyununa yoğunlaştıkları için fırsat olmadığı yönündeydi.

Hitman 4: Blood Money visited at www.games.ch

Serinin en değerli oyunundan sonra Hitman oyunları piyasaya sürülmüş olsa da, insanların isteği ve şirketinde düşüncelerine baktığımız zaman, remastered oyununun gelmesi oldukça normal karşılanacak. İlerleyen günlerde yeni bir Hitman oyunu neden olmasın?

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar