Ikariam: Yeni güncelleme ile korsanlar geliyor

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Ikariam Korsanlar

En sevilen tarayıcı oyunu Ikariam‘ın en yeni güncellemesi sayesinde oyuncular Korsan olarak denizlerde korku estirebilecek. Yağmalama seferlerinde ele geçirilebilen altın ve korsan puanlarının dışında oyuncular sevimsiz deniz korsanlarının hisarlarına baskınlar düzenleyerek onlara hadlerini bildirebilecek. En başarılı korsanlara ödül olarak kocaman bir kaynak hazinesi verilecek.

Gasp etme ve yağmalama

Muhteşem bir korsan kariyerine yeni korsan hisarı binası inşa edilerek başlanır. Hisar, hususi şehrin önüne yerleştirilmiş olan yeni inşa alanına inşa edilir. Korsan hisarına sahip oyuncular, altın ve korsan puanları ele geçirmek amacıyla dokuz farklı korsan seferine çıkabilir. Başka oyuncuların korsan hisarlarına düzenlenen başarılı saldırılarda alın teriyle kazandıkları korsan puanları kendi hazine sandıklarına indirebilirler. Korsan puanlarıyla kendi mürettebatlarının gücünü artırabilirler. Güçlü bir mürettebatla hisarlarını daha iyi savunup, başka oyuncuların korsan yuvalarına daha başarılı baskınlar düzenlerler.

Ikariam Pirates

Yeni yüksek skor listesi ve kocaman kaynak hazinesi

Yeni yüksek skor listesindeki korsan puanlarından, Ikariam korsanları arasında denizlerin gerçek korkulu rüyası kim olduğu anlaşılır. Sabit bir değerlendirme süresinin dışında, son durumu bir sonraki değerlendirme süresinin bitimine kadar öğrenme imkanı da sunulur. Oyuncular kendi korsan hisarlarında kaçıncı sırada olduklarına her zaman bakabilir. Değerlendirme süresinin sonunda en çok korsan puanı elde eden 50 korsana ödül olarak yığınla kaynak verilir. Ödüller dağıtıldıktan sonra tüm korsan puanları toplanmış olan mürettebat gücüyle birlikte sıfırlanır, korsanlar da yeniden kaynak avına çıkar.

Ikariam browser oyunu incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar