Ikariam: Yeni güncelleme ile korsanlar geliyor

Ikariam Korsanlar

En sevilen tarayıcı oyunu Ikariam‘ın en yeni güncellemesi sayesinde oyuncular Korsan olarak denizlerde korku estirebilecek. Yağmalama seferlerinde ele geçirilebilen altın ve korsan puanlarının dışında oyuncular sevimsiz deniz korsanlarının hisarlarına baskınlar düzenleyerek onlara hadlerini bildirebilecek. En başarılı korsanlara ödül olarak kocaman bir kaynak hazinesi verilecek.

Gasp etme ve yağmalama

Muhteşem bir korsan kariyerine yeni korsan hisarı binası inşa edilerek başlanır. Hisar, hususi şehrin önüne yerleştirilmiş olan yeni inşa alanına inşa edilir. Korsan hisarına sahip oyuncular, altın ve korsan puanları ele geçirmek amacıyla dokuz farklı korsan seferine çıkabilir. Başka oyuncuların korsan hisarlarına düzenlenen başarılı saldırılarda alın teriyle kazandıkları korsan puanları kendi hazine sandıklarına indirebilirler. Korsan puanlarıyla kendi mürettebatlarının gücünü artırabilirler. Güçlü bir mürettebatla hisarlarını daha iyi savunup, başka oyuncuların korsan yuvalarına daha başarılı baskınlar düzenlerler.

Ikariam Pirates

Yeni yüksek skor listesi ve kocaman kaynak hazinesi

Yeni yüksek skor listesindeki korsan puanlarından, Ikariam korsanları arasında denizlerin gerçek korkulu rüyası kim olduğu anlaşılır. Sabit bir değerlendirme süresinin dışında, son durumu bir sonraki değerlendirme süresinin bitimine kadar öğrenme imkanı da sunulur. Oyuncular kendi korsan hisarlarında kaçıncı sırada olduklarına her zaman bakabilir. Değerlendirme süresinin sonunda en çok korsan puanı elde eden 50 korsana ödül olarak yığınla kaynak verilir. Ödüller dağıtıldıktan sonra tüm korsan puanları toplanmış olan mürettebat gücüyle birlikte sıfırlanır, korsanlar da yeniden kaynak avına çıkar.

Ikariam browser oyunu incelemesi için tıklayın.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir