Immortal King güncelleştirildi, büyük ödüller dağıtılıyor!

Bu yazı 12 sene önce eklendi.

Immortal King Güncelleştirildi

2011 yılının ekim ayında Almanya, Brezilya, Polonya, Türkiye’deki meşhur oyun Immortal King (bundan sonra IK olarak anılacaktır) tamamen güncelleştirildi. Elmas sistemi, koyu altın sandığı, oyun seviyesi, yepyeni oyun görüntüsü ve savaş ile birlikte toplam 5 özellik yüklendi. IK’in tamamen güncelleştirmesini kutlamak için oyun yayımcısı 337.com, oyunculara büyük ödüller hazırladı. Hem oyundaki yeni yüklenen koyu altın sandığından günde 9 kez çekiliş yapılabilir, hem de ödül olarak teçhizatlar kazanılabilir.

Ödül almak için lütfen tıklayın: http://tr.337.com/pages/600/ik-tr

Oyun: http://apps.337.com/tr/ik?src=tr;rome0;w;pr1

Ödül:
-1 tane 17.seviye mavi silah
-1 tane 21.seviye mavi sihir kitabı
-31 mavi zırh
-46 yeşil pelerin
-5 ordu emri
-20 ani uçuş
-100 altın
-20000 gümüş

Güncelleştirildikten sonra hem IK oyuncusu NPC kahramanına meydan okuyabilir, hem de oyuncular birbirine meydan okuyabilir. Tüm oyunculara emir ederek herkese sesinizi duyurabilirsiniz. Emriniz tüm oyuncuların ekranının ortasında çıkacak. Yeni mücadele “Troy iniyor” eklendi, arkadaşlarınızla beraber savaşmaya katılabilirsiniz, hatta sunucudaki birinci olan oyuncuya doğrudan meydan okuyabilirsiniz! Yeni yüklenen özellikle oyuncunun teçhizatlarını da görüntüleyebilirsiniz. Yeni yüklenen elmas sistemindeki çeşit lüks elmas, teçhizatlarınıza faydası olacak. Oyun seviyesi eski 100.seviyeden 110.seviyeye geçti, yeni savaşma haritası da eklendi. Yeni ekran görüntüsü yağlıboya gibi olur. Çiftlik sistemi de tamamen yenilendi, birçok günlük ve hafta sonu görevi de yüklendi. Hemen meydan okuyun!

IK başarıyla güncelleştirildiği için oyun yayımcısı 337.com, Ekim’de resmi sitede 5000 hediye paketi dağıtacak. Lütfen etkinlik sayfası: http://tr.337.com/pages/600/ik-tr ‘den hediye paketini alın! Hadi, arkadaşlarınızı davet ederek yepyeni IK dünyasına hemen katılın!

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. kral321emir dedi ki:

    kod nerde la