Infinity Ward, COD İçin İlk Haberi Verdi

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Her yeni yılda bir oyununun çıkmasına alıştığımız Call Of Duty serisi, ciddi bir hayran kitlesine sahip. 2016 yılında oyunu geliştirecek olan Infinity Ward’dan ilk mesaj geldi.

activision

Activision şirketinin belki de en sevilen oyunu olan Call Of Duty, kısa bir süre içerisinde ciddi sayıda hayran kitlesine ulaştı. İlk 3 oyunun aksine, 4 üncü oyunda modern savaşlara adım atan oyun, daha sonra 2. Dünya savaşına tekrardan giriş yapsa da, sadece 5. oyunda kalmış oldu. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Black Ops 3 oyunu, bizleri tekrardan gelecekte nasıl bir savaşın beklediğini göstererek, büyük bir merak uyandırdı. Bu sene çıkacak oyunların ise, beklentisi oldukça büyük oldu.

Bildiğimiz gibi Activision, oyunu toplamda 3 stüdyoya vererek, 3 yılda bir yayınlamaları içinde süre tanımış ve oyunun kalitesinin artmasını sağlamıştır. Şimdi sıra Infinity Ward ‘ın olduğuna göre, mükemmel bir iş çıkartacaklarına inanan şirketin elinden çıkacak bu oyunun nasıl olacağını da merak etmiyor değiliz.

advanced-warfare8

Twitter’dan attıkları mesajda buna onay olarak geliyor. Twitter’dan, ‘Bu sene harika geçecek. Hadi yapalım şu işi’ ibaresinin yer alması, oyundan ne kadar emin olduklarını gösteriyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar