Infinity Ward, COD İçin İlk Haberi Verdi

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Her yeni yılda bir oyununun çıkmasına alıştığımız Call Of Duty serisi, ciddi bir hayran kitlesine sahip. 2016 yılında oyunu geliştirecek olan Infinity Ward’dan ilk mesaj geldi.

activision

Activision şirketinin belki de en sevilen oyunu olan Call Of Duty, kısa bir süre içerisinde ciddi sayıda hayran kitlesine ulaştı. İlk 3 oyunun aksine, 4 üncü oyunda modern savaşlara adım atan oyun, daha sonra 2. Dünya savaşına tekrardan giriş yapsa da, sadece 5. oyunda kalmış oldu. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Black Ops 3 oyunu, bizleri tekrardan gelecekte nasıl bir savaşın beklediğini göstererek, büyük bir merak uyandırdı. Bu sene çıkacak oyunların ise, beklentisi oldukça büyük oldu.

Bildiğimiz gibi Activision, oyunu toplamda 3 stüdyoya vererek, 3 yılda bir yayınlamaları içinde süre tanımış ve oyunun kalitesinin artmasını sağlamıştır. Şimdi sıra Infinity Ward ‘ın olduğuna göre, mükemmel bir iş çıkartacaklarına inanan şirketin elinden çıkacak bu oyunun nasıl olacağını da merak etmiyor değiliz.

advanced-warfare8

Twitter’dan attıkları mesajda buna onay olarak geliyor. Twitter’dan, ‘Bu sene harika geçecek. Hadi yapalım şu işi’ ibaresinin yer alması, oyundan ne kadar emin olduklarını gösteriyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar