İşte Güncellenen Yeni Shyvana

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Son zamanlarda sık sık yaşanan şampiyon güncellemelerinden Shyvana’da nasibini aldı.
shyvana-banner

Riot Games, metanın gerisinde kalan güçsüzleşen şampiyonları metaya sokabilmek adına onlara son zamanlarda sık sık güncelleme getiriyor. Bu güncellemelerden aslında fazla geride sayılmayan Shyvana’da nasibini aldı. Merak etmeyen öyle fazla bir değişiklik yok ufak tefek birkaç oynama yapılmış denebilir.

shyvana-eGüncellenen Shyvana’nın “E” yeteneği sayesinde artık rakiplerinizin uzakta ya da yakında olması önemsiz. Artık hem uzağa hemde yakına hasar vermenizi sağlayan “E” yeteneği, daha uzağa bir alev üfleyerek aynı zamanda yakın mesafede arkasında bir patlama efekti ve hasar bırakıyor.

 

shyvana-rShyvana’nın ejderha formuna geçmesini sağlayan “R” yeteneği de ufak çaplı bir yenilenmeye uğradı. Artık dönüşümü sırasında Malphite ya da Hecarim’in ultisi gibi durdurulamaz olacak ve uçuşunu sorunsuz tamamlayacak.  Buna ek olarak Ejderha formuna geçen Shyvana’nın ek zırh ve büyü direnci kazanma özelliği yerine fazladan can olarak güncellendi. Bunun yanı sıra artık Ejderha’nın Öfkesi daha kısa mesafeye uçarak daha az hasar bırakacak.

 

shyvana-p

Ejderkanı (yani pasifi) yeteneği artık seviye başına ekstra büyü direnci ya da zırh vermeyecek. Bunun yerine Shyvana veya takımından bir arkadaşının bir ejderhayı katletmesi halinde ekstra 5 büyü direnci ve zırh kazanacak. Buna ek olarak Shyvana ejderhalara %10 daha fazla hasar verecek.

 

shyvana-wDeğişen bir diğer özellik ise Shyvana’nın W yeteneği olan Ateş Burgacı‘nda oldu. Artık Ejderha formunda Shyvana arkasında bir kavrulan zemin bırakmayacak.

Benzer Yazılar

PBE 6.24 Güncellemesi

8 yıl önce
admin

Sürekli bir yeniliğin olduğu PBE sunucusunda hareketli bir dönemdeyiz. Yaklaşan kış mevsimiyle birlikte, vadiyi kar kaplamak üzere. Geçtiğimiz haftalarda geleceği bildirilen kış haritası zamanında oyunun...

Dönüşümlü Oyun Modları Tekrar Devrede

8 yıl önce
admin

Sihirdarları sevindiren haber yeniden geldi. League of Legends oynama zevkinizi bambaşka bir boyuta taşıyan sınırlı oyun modları yeniden devreye girdi. Riot Games paylaştığı haberle birlikte sihirdarları...

Yazıyla İlgili Yorumlar