İşte Karşınızda 2016 ALL-STAR Oyuncuları

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Bu yıl düzenlenecek ALL-STAR karşılaşması sonucunda, iliklerimize kadar donacak mıyız yoksa alev alev kavrulacak mıyız merak konusu. Buz ve Alev takımının büyük kapışması yakında.

2016-all-star

BUZ TAKIMI

EU LCS

Takım kadrosunu sizlerle birazdan paylaşacağız fakat öncelikle sizlerinde dikkatini çekecek birkaç şey paylaşalım. Orta koridora baktığınızda sizleri şaşırtacak bir isimle karşılaşacaksınız (xPeke). Fakat etkinliğin yıldız oyuncuları barındırdığını ve xPeke’ninde oldukça ünlü bir oyuncu olduğunu unutmamalısınız. Ayrıca turnuvanın Enrique’nin memleketi yani İspanya’da yapıldığını da unutmayalım.

Bunun yanı sıra eski Fnatic oyuncularından üçünün aynı takımda buluşması, takımın büyük sahnelere alışkın olması açısından bir katkı sağlayacaktır. Fakat bu üçlü halen bu sahnede oynamaya yetecek güce sahip mi? Karşınızda xPeke, Rekkles ve sOAZ.

Son olarak destek rolünde yer alan “Mithy”, turnuvaya katılmak istemeyen “Yellowstar (34.7%)”ın yerine oynadığını belirtelim. İşte EU LCS Takım kadrosu;

Üst koridorda, (23.3%) oranla “sOAZ“, Ormanda ise “Jankos (38.3%)“, Orta koridorda ise az öncede belirttiğimiz gibi xPeke (35.2%) yer alıyor. Alt koridorda ise, nişancı rolünde Rekkles (43.1%), destek rolünde Mithy* (18.1%).

LPL

Yukarı Koridor:  Mouse (24.3%)

Ormancı: Clearlove (49.6%)

Orta Koridor: We1less (27.4%)

Saldırı Gücü Taşıyıcısı (ADC): Uzi (51%)

Destek: Mata (34.5%)

LMS

Yukarı Koridor: Ziv (66.1%)

Ormancı: Karsa (49%)

Orta Koridor: Maple (48.6%)

Saldırı Gücü Taşıyıcısı (ADC): Bebe (56.1%)

Destek: Albis (43.4%)

ALEV TAKIMI

LCK

Üst Koridor: Smeb (56.5%)*

Orman: Bengi (46.3%)

Orta Koridor: Faker (82.6%)

Nişancı: PraY (51.9%)

Destek: Madlife (47.4%)

NA LCS

Üst Koridor: Impact (41.7%)

Orman: Reignover (36%)

Orta Koridor: Bjergsen (66%)

Nişancı: Doublelift (35%)

Destek: Aphromoo (55.3%)

IWC

Wildcard elemeleri sonucunda belirlenecek takım ALEV takımı içerisinde IWC adıyla yer alacak. 1-4 Aralık tarihleri arasında Wildcard ALL-Star elemeleri yapılacak ve 5 oyuncu belirlenecek.

8 Aralık tarihinde Barselona’da gerçekleştirilecek All-Star etkinliğinde heyecanlı dakikalar bizleri bekliyor.

Benzer Yazılar

PBE 6.24 Güncellemesi

8 yıl önce
admin

Sürekli bir yeniliğin olduğu PBE sunucusunda hareketli bir dönemdeyiz. Yaklaşan kış mevsimiyle birlikte, vadiyi kar kaplamak üzere. Geçtiğimiz haftalarda geleceği bildirilen kış haritası zamanında oyunun...

Dönüşümlü Oyun Modları Tekrar Devrede

8 yıl önce
admin

Sihirdarları sevindiren haber yeniden geldi. League of Legends oynama zevkinizi bambaşka bir boyuta taşıyan sınırlı oyun modları yeniden devreye girdi. Riot Games paylaştığı haberle birlikte sihirdarları...

Yazıyla İlgili Yorumlar