Joygame ile iPad 3 Kazanın!

Bu yazı 9 sene önce eklendi.
Denizcan

Darkorbit iPad Kampanyası

Bu fırsat kolay ele geçmeyeceği için hemen konuya dalıyorum MMOTR ailesi,

16 – 17 Haziran 2012 tarihleri arasında Darkorbit ve Seafight oyunlarına Joygame hesaplarınızla girerek iPad kazanma şansı elde edebilirsiniz!

İlk olarak 16 Haziran 2012’de (bugün) Darkorbit’e http://www.joygame.com/darkorbit/ adresinden joygame hesabınızla giriş yapın.

Hemen sonra 17 Haziran 2012’de Seafight’a http://www.joygame.com/seafight/ adresinden yine joygame hesabınızla giriş yapıyorsunuz.

*Not: 2 oyunada belirtilen günlerde girmek zorundayız.

Kazananlar tahminen 18-20 Haziran arası belli olacak.

Sitede ilginç bir de not var:

“Unutmayın ne kadar çok hesapla giriş yaparsanız o kadar çok kazanma şansınız artar!”

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Jum-TR dedi ki:

    Bu kadar iğrenç ve düşük bir firma görmedim arkadaş. Oyuncu üye sayısını yuksek göstererek reklam yapmak. Söyledikleri uyarıda resmen millete sahtekarlık yolunu gösteriyorlar.Artik bu firmanın değil oyununu oynamak ismini bile duymak istemiyorum.

  2. Samet dedi ki:

    Denizcaaan 🙂

  3. Samet dedi ki:

    Olcak şey değil bu ya :/