Joygame’den Battle of The Immortals Hakkında Yeni Detaylar

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Battle of The Immortals Joygame

Türkiye’nin lider oyun şirketlerinden olan Joygame büyük bir projeye daha imzasını attı. Avrupa ülkelerinin en beğenilen MMORPG oyunlarından olan Battle of The Immortals (BOI) artık Türkiyede! Joygame’in uzman kadrosu ve alt yapısı ile geliştirdiği Battle of The Immortals (BOI) tamamen Türkçe ve Türkiye lokasyonlu sunucuları ile Türk oyuncularla buluşmaya hazır.

Haziran ayı içerisinde kapalı beta olarak açılacak olan Battle of The Immortals (BOI), Merdümgriz, Tegin, Bledar, Solbon, Khaman ve Thrin  olmak üzere 6 farklı ölümsüz ile karşımıza çıkıyor. Seviye sınırı 115 olarak tanımlanan bu oyunda alışılmış MMORPG oyun konseptlerini bir kenara bırakın. Fantastik karakter görünümleri, binekler, yardımcılar ve haritalarının yanı sıra Battle of The Immortals (BOI) ile mitolojik bir maceraya hazır olun.

Battle of the Immortals açılış sürecini ve sonrasını Facebook ve Twitter adreslerinden ve www.joygame.com/battle-of-the-immortals resmi internet sitesinden takip edebilirsin.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar