Joygame’den Battle of The Immortals Hakkında Yeni Detaylar

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Battle of The Immortals Joygame

Türkiye’nin lider oyun şirketlerinden olan Joygame büyük bir projeye daha imzasını attı. Avrupa ülkelerinin en beğenilen MMORPG oyunlarından olan Battle of The Immortals (BOI) artık Türkiyede! Joygame’in uzman kadrosu ve alt yapısı ile geliştirdiği Battle of The Immortals (BOI) tamamen Türkçe ve Türkiye lokasyonlu sunucuları ile Türk oyuncularla buluşmaya hazır.

Haziran ayı içerisinde kapalı beta olarak açılacak olan Battle of The Immortals (BOI), Merdümgriz, Tegin, Bledar, Solbon, Khaman ve Thrin  olmak üzere 6 farklı ölümsüz ile karşımıza çıkıyor. Seviye sınırı 115 olarak tanımlanan bu oyunda alışılmış MMORPG oyun konseptlerini bir kenara bırakın. Fantastik karakter görünümleri, binekler, yardımcılar ve haritalarının yanı sıra Battle of The Immortals (BOI) ile mitolojik bir maceraya hazır olun.

Battle of the Immortals açılış sürecini ve sonrasını Facebook ve Twitter adreslerinden ve www.joygame.com/battle-of-the-immortals resmi internet sitesinden takip edebilirsin.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar