Kehanet Online’da beklenen yama geldi

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Kehanet Online

Uzun süredir bahsedilen yama Kehanet diyarına geldi. Rex Adası ve Bayrak görevini içeren bu yamayla birlikte birde sürpriz eşya Bonus dükkanında yerini  aldı. Satranç seti etkinliği ile yana yakıla aranır olan Platinyum Çekiç 13 Bonusa raftaki yerini aldı.

Kurban Bayramı içinse çok merak uyandıran, eğlendirici bir etkinlik duyurusu geçildi geçtiğimiz hafta. Belirli noktalarda Bayram boyunca çıkacak olan Kınalı Koçları kesecek olan oyuncular birbirinden güzel ve değerli hediyelerin sahibi olacaklar.

Kehanet Online yönetimi  benimsediği “Hiç bitmeyen yenilikler ve etkinlikler ile oyuncular  daha çok eğlenmeli ve kazanmalı” düşüncesini ispatlarcasına bu hafta Facebook üzerinden başlattığı ödüllü soru cevap etkinlikleri bundan sonraki haftalarda da oyuncuların daha çok sürpriz hediye kazanacaklarının işareti olarak algılanabilir.

Son olarak üstüne basarak belirtmek istediğimiz haber ise oyun içerisinde yer alan 4 Oyun Modu görevlisinin oyunculara sürekli olarak yardımcı olmalarının yanı sıra planlı olarak düzenlenecek Etkinliklerde oyunculara hoş vakit geçirecek aksiyonların içerisinde de olacaklarının Kehanet Online yönetimi tarafından açıklanması diyebiliriz.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. OYUNCU4785 dedi ki:

    Oyunu Asla Tavsiye Etmem 1.Neden + Basma Etkinliği Olmadan +1 Den Yukarı Geçmiyor 2 Eşya Alamazsınız Kolay Kolay Bonus Puanla Alınan Eşyalar Var Onları Alan King Olur Almak Aşırı Zordur Ve Yinede Baya Kişide Vardır Ama Hele Hele Satranç Setleri Olanları Asla Yenemezsiniz
    3.Asla Exp Etkinligi Olmadan Kasılamazsınız 15’e Kadar Olmadan Kasılırsınız Ama Sonra Kasılamazsınız Çünki Az Exp Veriyor.Yani Sadece Exp Etkinligi Oldugunda Ve Genellik 2 Saat Oldugundan Kasılamazsınız + Basma Etkinligide Nadiren Oluyor Ve Aniden Oluyor + Basmak İçin Baya Şey İsyior Bulamıyorsunuz 4.Görevler Sıkcıdır Yorucudur Ve Çoğu Görev Zordur Hele Hele Zindan Görevleri 10 Lwl’de 1 Tane Veriyor Ve Onu 20 Lwl’e Yapamıyorsunuz Zordur Ve Görecin Ödülü Basit Ve 8 Lwl’îndir Örnekdi Bu Yani Aşırı Şekilde Dandik Eşya Alamazsınız Çünki Oyunda Az Kişi Vardır Kehanet’in Facebook Sitesini 44 Bin Kişi Beyenmiş Olsada 2-3 Bin Kişi Bile Yoktur Oyunda.

  2. beylerbeyi dedi ki:

    oyuncu4785 in yazdıklarını dikkate alıpta oyunu oynamaktan vazgeçmeyin zindan görevleri özellikle çok zevkli takım halinde yapıldıgı takdirde tabiki tek basına girersen yapamazsın tabi özellikle 66 lvl üstünde baslayan zorlu zindana girme yarışı size oyunda güzel vakit geçirtecektir bonusla alınan itemlerin oyunda pek etkisi kalmadı Satranç setleri ve epic setler geldi onlarda zindanlardan düşüyor takımınızla beraber girdiğinizde kolayca elde edebildiğiniz setler satranç ve epicler Kadim Arena Sistemi ve oko serverlarıyla pvpyede doyacaksınız exp etkinlikleri hergün sabah ve akşam 2-3 er saat olmak üzere mevcut oyunda hafta sonları ise ekstra etkinlikler 2 gün boyunca %100 tp-mp ve %50 eşya düşürme gibi. Oyuncu sayısı çoğu oyuna göre iyi düzeyde zaten olmasa hergün pk yapacak adamı nerden bulacagız 2 loncanın birbirine girmesi 3.nün kıllık yapıp iki tarafada dalması oyuncusu olmayan oyunda mümkünmü lonca dediğim 2-3 kişi değil 15-20 şer kişilik takımlar birbirine giriyor haritalarda.