Kehanet’te Yenilik Haftası Başlıyor!

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Kehanet'te Yenilik Haftası

Kehanet Online anlaşılan ara yamalar ile oyuncularının isteklerine cevap verme geleneğini bozmuyor. Bir diğer ara yama 5 Eylül 2012’de.

Bunların ilki, Hazine Adasına gelen Zorlu Zindan. Bu zorlu zindandan düşen eşyaların Mor renkli, yani nadide olması oyuncuları bir hayli heyecanlandıracak.

İkinci olarak Kehanet Online’da  Yüzük ve Kolye Üretim devri başlıyor. Özellikle MMORPG oyunlarda baş tacı olan üretim safhası Kehanet’te bir hayli iddialı idi. Bu son eklenti ile oyuncular zırh, silah, yiyecek ve iksir üretimlerinin yanı sıra, artık birbirinden güçlü özelliklerle donanmış Yüzük ve Kolyelerden üretebilecekler.

Son olarak Bineklerin bağlarını kaldıran Bağ Kaldırma parşömeni Loto Sistemine eklenecek.

19 Eylül Büyük Eklenti öncesi  Kehanet Online yöneticilerinin oyuncu istekleri doğrultusunda hazırladığı bu yenilik paketi, sanırız zaten çok zengin içeriği ile herkesin başını döndüren Kehanet Diyarına, yepyeni bir soluk ve lezzet getirecek.

Kehanet Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar