Kehanet’te Yenilik Haftası Başlıyor!

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

Kehanet'te Yenilik Haftası

Kehanet Online anlaşılan ara yamalar ile oyuncularının isteklerine cevap verme geleneğini bozmuyor. Bir diğer ara yama 5 Eylül 2012’de.

Bunların ilki, Hazine Adasına gelen Zorlu Zindan. Bu zorlu zindandan düşen eşyaların Mor renkli, yani nadide olması oyuncuları bir hayli heyecanlandıracak.

İkinci olarak Kehanet Online’da  Yüzük ve Kolye Üretim devri başlıyor. Özellikle MMORPG oyunlarda baş tacı olan üretim safhası Kehanet’te bir hayli iddialı idi. Bu son eklenti ile oyuncular zırh, silah, yiyecek ve iksir üretimlerinin yanı sıra, artık birbirinden güçlü özelliklerle donanmış Yüzük ve Kolyelerden üretebilecekler.

Son olarak Bineklerin bağlarını kaldıran Bağ Kaldırma parşömeni Loto Sistemine eklenecek.

19 Eylül Büyük Eklenti öncesi  Kehanet Online yöneticilerinin oyuncu istekleri doğrultusunda hazırladığı bu yenilik paketi, sanırız zaten çok zengin içeriği ile herkesin başını döndüren Kehanet Diyarına, yepyeni bir soluk ve lezzet getirecek.

Kehanet Online incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar