KingsAge

Bu inceleme 13 yıl önce eklendi.
KingsAge
 • Grafik
  6.7
 • Ses
  5.8
 • Hikaye
  7.1
 • Oynanabilirlik
  6.5
 • Genel Puan
  6.3

KingsAge

KingsAge İnceleme

KingsAge bir köy ile başlayıp kendi krallığınızı kurmaya çalıştığınız, diğer oyuncularla ittifak kurup savaşlara girebileceğiniz bir browser strateji oyunu. Kaliteli bir Türkçe browser oyunu arıyorsanız KingsAge denemeye değer.

Oyuna başlangıçta bir dünya seçmeniz gerekiyor. Daha sonra oyuna başlamak istediğiniz bölgeyi seçiyorsunuz. Tutorial kısmında oyunun temel mekaniklerini öğrenebilirsiniz. Daha önce tarayıcı tabanlı bir strateji oyunu oynadıysanız KingsAge‘e de yabancılık çekmeyeceksiniz. Temel olarak kaynakları toplayıp binalarınızı ve ordunuzu geliştirmeniz gerekiyor. Ordunuzla diğer yerleşimlere saldırıp kaynaklarını ele geçirebiliyorsunuz. Tabii diğer oyuncuların ordularına karşı bölgenizi savunmanız da gerekiyor.

KingsAge 2

Başlangıçta yavaş ilerleyen oyun yerleşiminiz ve ordunuz geliştikten sonra diğer oyuncularla yapacağınız ittifaklar ve gireceğiniz savaşlardan sonra oldukça keyifli hale geliyor. Görünüm olarak da bir strateji oyunundan bekleyeceğiniz seviyenin altına düşmüyor KingsAge.

KingsAge oyununa kayıt olmak için buraya tıklayın!

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)