Knight Online 2. Parti Turnuvası Final Karşılaşması

Bu yazı 7 yıl önce eklendi.
admin

Knight Online 2. Parti turnuvasının ilk turu oldukça heyecanlı ve çekişmeli karşılaşmaları geride bıraktı. Sırada 2. tur var.

knight-online

İzlerken bolca heyecan yaşatan ilk tur karşılaşmalarını geride bıraktığımız günlerde, Knight Online ekibi tarafından 2. Tur ve Final karşılaşmalarının fikstür ve tarihi açıklandı. Kıyasıya bir rekabetin yer aldığı bu parti mücadelelerini canlı canlı takip ederek, heyecana ortak olabilirsiniz.

2. Tura adını yazdırmayı başaran 8 ekibin, birbirlerini alt etmek için bu kısa süre içerisinde bolca pratik yapmaları ve rakiplerini tanımaları gerekiyor. Eşleşmede karşısına gelen rakip ekibi 2 maç üzerinden yapılacak karşılaşma sonucunda galip gelmeyi başaran ekip adını bir üst tura yazdıracak.

knight-online-2

Final karşılaşmaları Türkiye saatine göre Pazar günü (20 Kasım 2016) saat 15:00 itibariyle ilk olarak Çeyrek Final karşılaşmalarıyla başlayacak. Finale adını yazdırmayı başarmış takımların listesi ve rakiplerinin yer aldığı final fikstürünü aşağıdan inceleyebilir ve fikir sahibi olabilirsiniz.

knight-online-2ci-parti-turnuvasi-final
(Resmin Üzerine Tıklayarak Büyütebilirsiniz)

Finale kalan tüm ekiplere MMOTR ekibi olarak başarılar diler, adil bir maç sürdürmelerini dileriz. İyi olanın finale adını yazdırarak şampiyonluğa erişeceği zamanı merakla bekliyoruz.

Benzer Yazılar

PBE 6.24 Güncellemesi

7 yıl önce
admin

Sürekli bir yeniliğin olduğu PBE sunucusunda hareketli bir dönemdeyiz. Yaklaşan kış mevsimiyle birlikte, vadiyi kar kaplamak üzere. Geçtiğimiz haftalarda geleceği bildirilen kış haritası zamanında oyunun...

Dönüşümlü Oyun Modları Tekrar Devrede

7 yıl önce
admin

Sihirdarları sevindiren haber yeniden geldi. League of Legends oynama zevkinizi bambaşka bir boyuta taşıyan sınırlı oyun modları yeniden devreye girdi. Riot Games paylaştığı haberle birlikte sihirdarları...

Yazıyla İlgili Yorumlar