Knight Online Steam’a Giriyor!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

10 yıldan uzun bir süredir hayatımızda olan, en bilinen ve zamanının en çok oynanan MMORPG oyunu olan Knight Online, Steam üzerinden tekrar eski popülerliğine kavuşmayı planlıyor!

knight-online-steam

Koca bir kuşağa hitap eden, bir kuşağı etkisi altına alan Knight Online, kısa bir süre sonra, Steam’da yerini alacak. NTTGame’in yayıncılık haklarına sahip olduğu Knight Online, eski günleri yaşamak isteyenler için yeni bir ışık kapısı oldu. 10 yılın üzerinde bir yayın hayatına sahip olan nadir oyunlardan olan Knight Online, ilk çıktığı zamanlar ve sonrasındaki 7 yıllık sürede, dünyayı etkisi altına alarak, küçük büyük demeden herkesin uzun süre başından kalkamayıp, saatlerini harcadığı bir oyun olarak tanınmaktaydı.

Hiçbir şey olmasa bile, eski günleri yaşamak için bir adım olarak görünen oyuna, diğer sunuculardan tamamen bağımsız bir şekilde açılacak olup, yeni bir oyunla oldukça keyifli anlar yaşanacağa benziyor.

Etkileyici bir haber olarak ilgi çeken NTTGame ‘in mesajında ise, 26 Ocak 2016 Pazartesi günü, Türkiye saatiyle 12:00 ‘da yayına girecek olan ve Steam üzerinden açılacağı söylenen oyuna, oldukça büyük rağbet gösterilmesi bekleniyor. Zira eski yeni fark etmeden herkes, en azından eskileri hatırlamak ve belki de düzelmiştir umuduyla şansını denemek isteyecektir.

knight-online-makro

Steam mağazasında şuan indirilemeyen Knight Online için, geri sayımın başından kalkamayacağımız aşikar..

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar