Knight Online Steam’a Giriyor!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

10 yıldan uzun bir süredir hayatımızda olan, en bilinen ve zamanının en çok oynanan MMORPG oyunu olan Knight Online, Steam üzerinden tekrar eski popülerliğine kavuşmayı planlıyor!

knight-online-steam

Koca bir kuşağa hitap eden, bir kuşağı etkisi altına alan Knight Online, kısa bir süre sonra, Steam’da yerini alacak. NTTGame’in yayıncılık haklarına sahip olduğu Knight Online, eski günleri yaşamak isteyenler için yeni bir ışık kapısı oldu. 10 yılın üzerinde bir yayın hayatına sahip olan nadir oyunlardan olan Knight Online, ilk çıktığı zamanlar ve sonrasındaki 7 yıllık sürede, dünyayı etkisi altına alarak, küçük büyük demeden herkesin uzun süre başından kalkamayıp, saatlerini harcadığı bir oyun olarak tanınmaktaydı.

Hiçbir şey olmasa bile, eski günleri yaşamak için bir adım olarak görünen oyuna, diğer sunuculardan tamamen bağımsız bir şekilde açılacak olup, yeni bir oyunla oldukça keyifli anlar yaşanacağa benziyor.

Etkileyici bir haber olarak ilgi çeken NTTGame ‘in mesajında ise, 26 Ocak 2016 Pazartesi günü, Türkiye saatiyle 12:00 ‘da yayına girecek olan ve Steam üzerinden açılacağı söylenen oyuna, oldukça büyük rağbet gösterilmesi bekleniyor. Zira eski yeni fark etmeden herkes, en azından eskileri hatırlamak ve belki de düzelmiştir umuduyla şansını denemek isteyecektir.

knight-online-makro

Steam mağazasında şuan indirilemeyen Knight Online için, geri sayımın başından kalkamayacağımız aşikar..

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar