L.A.W (Living After War) Ön İnceleme

Bu yazı 10 sene önce eklendi.
Emre Yolyapan

Nitrozen firmasının uzun süredir üzerinde çalıştığı oyun L.A.W Alaplaya aracılığı ile İngilizce olarak bizlere sunuluyor. Aksiyon ve strateji özelliklerini içinde barındıran L.A.W bir MMORPG oyunundan çok daha fazlasını bizlere vermeyi amaç edinmiş gibi duruyor. Açılımı Living After War olan oyunun yapımında birçok dünyaca ünlü şirket ve tanınmış kişilerin bulunması oyunun fazlasıyla iyi olacağına işaret ediyor. Hem strateji, hem de PvP özelliği taşıması L.A.W’ın çok yönlü bir oyun olduğunun göstergesi.

Savaş Sonrası Yaşam anlamına gelen Living After War isminden de anlaşılacağı gibi nükleer bir savaştan sonra hayatta kalanları ve evrim geçirmiş olan ırkları konu alıyor. Karanlık çağın başlamış olduğu alt üst olmuş dünyada geriye kalanların hayatta kalmak için vereceği mücadeleler, medeniyet kurma çabaları, hammadde ele geçirmek için yapılan savaşlar ana temayı oluşturuyor. Ağır tanklar, helikopterler, askeri birlikler oluşturarak ordu kurabiliyor, savunma kuleleri inşa ederek kendinizi savunabiliyorsunuz. Bu savaşlarda ordunuzu istediğiniz gibi yönetebiliyor ve kendinize ait olan karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. Kullandığınız silahlara göre 6 farklı karakter bulunuyor bunlardan kendinize uygun olanı seçebiliyorsunuz.

L.A.W’da nükleer savaştan sonraki durum fazlasıyla iyi resmedilmiş. Bu da oyunun gerçekçiliğini ön plana çıkarıyor. Sağlam grafik ve efektlere sahip olan L.A.W’ın dünyaca ünlü kişi ve şirketler tarafından uzun süreli uğraşlar sonucunda ortaya çıkarılmış olması oyunun bir çok kişiyi kendisine çekmesine neden oldu.

Kapalı betası duyurulan L.A.W’a kayıt yaptırmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
http://law.tr.alaplaya.net/landingpage/lawlanding

Eğer bir Alaplaya hesabına sahipseniz hesabınıza giriş yapıp bu linkten kapalı beta kaydı yaptırabilirsiniz.
http://law.tr.alaplaya.net/closedbeta/overview

L.A.W – Living After War İlk Bakış Videosu

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

6 ay önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

1 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar