L.A.W (Living After War) Ön İnceleme

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.
Emre Yolyapan

Nitrozen firmasının uzun süredir üzerinde çalıştığı oyun L.A.W Alaplaya aracılığı ile İngilizce olarak bizlere sunuluyor. Aksiyon ve strateji özelliklerini içinde barındıran L.A.W bir MMORPG oyunundan çok daha fazlasını bizlere vermeyi amaç edinmiş gibi duruyor. Açılımı Living After War olan oyunun yapımında birçok dünyaca ünlü şirket ve tanınmış kişilerin bulunması oyunun fazlasıyla iyi olacağına işaret ediyor. Hem strateji, hem de PvP özelliği taşıması L.A.W’ın çok yönlü bir oyun olduğunun göstergesi.

Savaş Sonrası Yaşam anlamına gelen Living After War isminden de anlaşılacağı gibi nükleer bir savaştan sonra hayatta kalanları ve evrim geçirmiş olan ırkları konu alıyor. Karanlık çağın başlamış olduğu alt üst olmuş dünyada geriye kalanların hayatta kalmak için vereceği mücadeleler, medeniyet kurma çabaları, hammadde ele geçirmek için yapılan savaşlar ana temayı oluşturuyor. Ağır tanklar, helikopterler, askeri birlikler oluşturarak ordu kurabiliyor, savunma kuleleri inşa ederek kendinizi savunabiliyorsunuz. Bu savaşlarda ordunuzu istediğiniz gibi yönetebiliyor ve kendinize ait olan karakterinizi geliştirebiliyorsunuz. Kullandığınız silahlara göre 6 farklı karakter bulunuyor bunlardan kendinize uygun olanı seçebiliyorsunuz.

L.A.W’da nükleer savaştan sonraki durum fazlasıyla iyi resmedilmiş. Bu da oyunun gerçekçiliğini ön plana çıkarıyor. Sağlam grafik ve efektlere sahip olan L.A.W’ın dünyaca ünlü kişi ve şirketler tarafından uzun süreli uğraşlar sonucunda ortaya çıkarılmış olması oyunun bir çok kişiyi kendisine çekmesine neden oldu.

Kapalı betası duyurulan L.A.W’a kayıt yaptırmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.
http://law.tr.alaplaya.net/landingpage/lawlanding

Eğer bir Alaplaya hesabına sahipseniz hesabınıza giriş yapıp bu linkten kapalı beta kaydı yaptırabilirsiniz.
http://law.tr.alaplaya.net/closedbeta/overview

L.A.W – Living After War İlk Bakış Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar