Lanista Wars Promo Kodları

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Lanista Wars Promo Kod

Yayın hayatına yeni başlayan Lanista Wars‘da yerinizi almak için büyük fırsat: bu sayfada dağıtılan promo kod ile çeşitli boost’lar, özel eşyalar ve iksirler satın alabileceğiniz 250 Yakut kazanabilirsiniz.

Nasıl kullanırım?

Lanista Wars promo kodunu kullanmak için oyuna giriş yaptıktan sonra, sol alt köşede bulunan Ayarlar‘a tıklayın. Bu sayfada bulunan Promo Kod bağlantısına tıklayın ve gelen sayfada “Kodu Gir” yazan bölüme almış olduğunuz kodu girip Aktifleştir‘e tıklayın. Bu işlemden sonra oyun ana ekranında yine sol alt köşede simgenin üzerine gelerek sahip olduğunuz 250 yakutu görebilirsiniz.

Bilmeyenler için; tamamı genç ve yetenekli Türk gençlerinden oluşan Dream Harvesters ekibi tarafından hazırlanan Lanista Wars, sürükleyici bir browser strateji/MMO oyunu. Oyunun incelemesine buradan ulaşabilirsiniz.

Lanista Wars‘a kayıt olmak için: www.lanistawars.com

Benzer Yazılar

Aion Promo Kodları

10 yıl önce

AION F2P MMORPG piyasasında yükselişini sürdürürken, MMOTR.com olarak oyunculara çok özel hediyeler dağıtıyoruz. Yaklaşık 5 milyon oyuncuyu kapsayan dev kitlesi ile AION Free To Play tecrübenizi renklendirece...

SKILL Special Force 2 Kapalı Beta Anahtarları

11 yıl önce

RaiderZ ve Aion gibi başarılı oyunlarla tanıdığımız Gameforge ilk MMOFPS oyununu yayınlamaya hazırlanıyor. SKILL Special Force 2 etkileyici grafikleri ve kontrolleri ile benzerlerinden daha realist bir savaş ...

Yazıyla İlgili Yorumlar