League of Legends Dünyasını Keşfedin

League of Legends dünyasını keşfetmeniz için EVREN yayında.

lol-evren

League of Legends hakkında merak ettiğiniz her şeyi bulabileceğiniz en büyük kaynak, Riot Games tarafından yayına açıldı. Bu kaynağı “EVREN” olarak nitelendiren ekip, oyunculara ve meraklılarına geniş bir arşiv sunuyor.

Oyunda yer alan şampiyonlar hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olabileceğiniz bu EVREN’de, en sevdiğiniz ve hayat hikayesini merak ettiğiniz şampiyonlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve memleketleri hakkında görsellere ulaşabilirsiniz. Her geçen gün büyüyen LoL evreniyle birlikte gelişmeye devam edeceği belirtilen kaynakta, hali hazırda inanılmaz büyüklükte bilgi yer alıyor. Eğer sizde bu evreni merak ediyor bilgi sahibi olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden incelemeye başlasanız iyi edersiniz, zira bu evren sürekli büyümeye devam edecek yakalamakta güçlük çekebilirsiniz.

golge-adalar-lol

Online kütüphane olarak nitelendirebileceğimiz adreste, Runeterra’yı daha yakından tanıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Haydi sihirdarlar, sizi yoran mücadeleler sonucunda biraz dinlenmek için okuma yapmak size iyi gelecektir. Hele ki bu okuma sırasında sevdiğiniz oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak cabası.

EVREN’e ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir