League Of Legends ‘e Yeni Bir Şampiyon!

Bu yazı 9 yıl önce eklendi.
admin

MOBA oyun türünün en iyisi olan League Of Legends oyununa, yeni bir şampiyon geliyor. Jhin isimli şampiyonun özellikleri ve detayları haberimizde..

league-of-legends-yeni-şampiyon-jhin-deadeye

Dünyada ve ülkemizde en fazla oynanan oyunlar arasında olan League Of Legend’e yeni güncellemeler ve eklenen şampiyonlar devam ediyor. Hiç şüphe yok ki, yapımcı şirket ne kadar emek harcarsa, oyunda o kadar tercih edilir ve sevilir ki, öyle de oluyor.

Bu sayede, oyundan hiçbir zaman sıkılmayan ve sürekli yeniliklerle karşılaşan oyuncuları, oyunda tutabilir ve süreklilik sağlayabilirlerdi. Riot Games ise, bu durumu oldukça güzel sağlıyor.

League Of Legends oyununa yeni eklenecek olan şampiyona baktığımız zaman, Jhin ismini taşıdığını görüyoruz. ADC rolünde, yani nişancı rolünde yer alacak olan şampiyon, hem özellikleri ve yetenekleri, hem de dış görüntüsüyle oldukça ilgi çekici. Şimdiden büyük bir ilgi toplayan şampiyonu satın alarak oynamak isteyen oyuncular, gün saymaya başladı.

rxpGTwy

128 adet şampiyona sahip olan oyun, 1 adet daha ekleyerek bakalım nasıl bir başarı sergileyecek.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar