League Of Legends ‘e Yeni Bir Şampiyon!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

MOBA oyun türünün en iyisi olan League Of Legends oyununa, yeni bir şampiyon geliyor. Jhin isimli şampiyonun özellikleri ve detayları haberimizde..

league-of-legends-yeni-şampiyon-jhin-deadeye

Dünyada ve ülkemizde en fazla oynanan oyunlar arasında olan League Of Legend’e yeni güncellemeler ve eklenen şampiyonlar devam ediyor. Hiç şüphe yok ki, yapımcı şirket ne kadar emek harcarsa, oyunda o kadar tercih edilir ve sevilir ki, öyle de oluyor.

Bu sayede, oyundan hiçbir zaman sıkılmayan ve sürekli yeniliklerle karşılaşan oyuncuları, oyunda tutabilir ve süreklilik sağlayabilirlerdi. Riot Games ise, bu durumu oldukça güzel sağlıyor.

League Of Legends oyununa yeni eklenecek olan şampiyona baktığımız zaman, Jhin ismini taşıdığını görüyoruz. ADC rolünde, yani nişancı rolünde yer alacak olan şampiyon, hem özellikleri ve yetenekleri, hem de dış görüntüsüyle oldukça ilgi çekici. Şimdiden büyük bir ilgi toplayan şampiyonu satın alarak oynamak isteyen oyuncular, gün saymaya başladı.

rxpGTwy

128 adet şampiyona sahip olan oyun, 1 adet daha ekleyerek bakalım nasıl bir başarı sergileyecek.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar