League of Legends Evreninin Derinlikleri

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

League of Legends evreni artık çok daha derin.

lol-evreni

Geçtiğimiz yıllarda siz sihirdarlar, League of Legends dünyası hakkında daha fazla bilgi almak için uzun araştırmalar sonucu yetersiz bilgilere ulaşıyordunuz. Riot Games bunu fark etmiş olacak ki geçtiğimiz günlerde “Evren” adını verdikleri yeni sayfalarını tanıttılar. Bu sayfadan LoL evreni hakkında daha fazla bilgi almanız mümkün. Bunu “League of Legends Dünyasını Keşfedin” adlı yazımızda ayrıntılı olarak açıklamıştık.

İnternet üzerinde bulunan dağınık bilgilerin bu sayfa üzerinden artık daha tertipli ve toplu bir şekilde ulaşabileceğinizi ayrıca çok daha geniş bir bilgi yelpazesi olacağını belirtti. Oyuna ilk sezonlarda başlamayan sihirdarların internetteki parçaları birleştirmekte zorlandığını bu yüzden hikayeleri kaçırdığını fark eden Riot Games bu duruma bir çözüm olarak “Evren’i Yarattı” diyebiliriz.

lol-evreni-2

Bunların yanı sıra, daha önce paylaşılmış hikayeleri toplayıp bir sayfa oluşturmanın ilerisine gideceği belirtilen bu adreste, yeni bilgiler ve hikayelere bolca yer verileceği de biliniyor. Ek olarak henüz BETA aşamasında olan bu sayfa hakkında her türlü geri dönüşünüze açık olduğunu belirtmişler. Şuana kadar bu tarz BETA dönüşlerine katkı sağlayan her kullanıcıya bir şeyler hediye eden Riot Games’in bunu da es geçmeyeceğini düşünerek, gördüğünüz eksiklikler, hatalar ve önerilerinizi iletmenizi tavsiye ederim.

Benzer Yazılar

PBE 6.24 Güncellemesi

8 yıl önce
admin

Sürekli bir yeniliğin olduğu PBE sunucusunda hareketli bir dönemdeyiz. Yaklaşan kış mevsimiyle birlikte, vadiyi kar kaplamak üzere. Geçtiğimiz haftalarda geleceği bildirilen kış haritası zamanında oyunun...

Dönüşümlü Oyun Modları Tekrar Devrede

8 yıl önce
admin

Sihirdarları sevindiren haber yeniden geldi. League of Legends oynama zevkinizi bambaşka bir boyuta taşıyan sınırlı oyun modları yeniden devreye girdi. Riot Games paylaştığı haberle birlikte sihirdarları...

Yazıyla İlgili Yorumlar