League of Legends Hayran Çalışmaları

Riot Games, popüler oyunu League of Legends için hayran çalışmaları sayfasını aktif etti.

lol-hayran

Sihirdarlar tarafından geliştirilen ve çizilen hayran çalışmalarını bir platform altında sergilemek isteyen Riot Games ekibi bunu küçük bir adımla geçtiğimiz günlerde hayata geçirdi. Bu sayfanın henüz oldukça basit olduğuna dikkat çeken ekip, zamanla büyüyerek daha gelişmiş bir hal alacağına dikkat çekti.

Bu sayfanın resmi olarak çok fazla ilgi görmesini ve hayran çalışmaları sayfası üzerinden büyük bir hedefleri olmadığını belirten RiotBatty, tek amaçlarının dünyanın dört bir yanından harika çalışmaları tek bir platform altında toplamak olduğunu ve bu sayede diğer sihirdarların bu çizimlere ulaşmasını kolaylaştırmak olduğunu belirtmiş.

lol-hayran2

Sayfanın Beta sürecinde olduğuna dikkat çeken RiotBatty, sayfanın önümüzdeki süreçte değişikliklere uğrayabileceğini ve bunda en büyük katkının siz sihirdarların olduğunu önemle belirtiyor. Her türlü geri bildirime açık olduklarını ve bolca öneri almak istediklerini söylüyor. Sizlerde bu sayfada eserlerinizi sergilemekte özgürsünüz fakat aynı zamanda istediğiniz takdirde sergilenmemesini de isteyebilirsiniz size kalmış bir durum. Bize kalırsa güzel düşünülmüş bir sayfa, güzel duvar kağıdı çalışmaları bulmak mümkün.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir