League Of Legends ‘te Yeni Şampiyon!

Dünyanın en fazla oynanan oyunlarından olan League Of Legends için yeni Şampiyon geliyor. Ao Shin’in yerini alacak olan bu kahraman, Sihirdar Vadisine farklı bir hava katacak!

league-of-legends-aurelion-sol-1457476463

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Ao Shin isimli şampiyonun artık kaldırılacağını ve yerine ejderha şampiyonun getirileceği haberinin ardından, yeni şampiyonun Aurelion Sol olacağı belli olmuştur. Bilmemize rağmen, bu kadar çabuk ortaya çıkacağını beklemediğimiz Aurelion Sol, LoL resmi internet sayfasından duyuruldu. Ayrıca Şampiyonun detaylarını da aynı adresten görebilme imkanına erişebiliyoruz.

image-1-817x320

Etkili mesafesi orta seviye olan Aurelion Sol, kullanmakta olduğu yıldızlar ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Daha önemlisi ise, pasif yeteneği sayesinde daha fazla hasar kapasitesine sahip olan bu Şampiyon, deneyimli oyuncuların elinde daha sağlam bir hasar canavarına dönüşebilecek. Vadi’ye inmesine sayılı günler kala, Yıldızların Hakimi olarak gün yüzüne çıkacak. Aurelion Sol, sürekli olarak alan tesirli hasarlarla diğer oyuncuların oldukça canını sıkacak gibi görünüyor. Birbirinden değişik özelliklere ve muhteşem bir güce sahip olan Aurelion Sol, etkileyici bir şampiyon olacağa benziyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir