League Of Legends ‘te Yeni Şampiyon!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Dünyanın en fazla oynanan oyunlarından olan League Of Legends için yeni Şampiyon geliyor. Ao Shin’in yerini alacak olan bu kahraman, Sihirdar Vadisine farklı bir hava katacak!

league-of-legends-aurelion-sol-1457476463

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Ao Shin isimli şampiyonun artık kaldırılacağını ve yerine ejderha şampiyonun getirileceği haberinin ardından, yeni şampiyonun Aurelion Sol olacağı belli olmuştur. Bilmemize rağmen, bu kadar çabuk ortaya çıkacağını beklemediğimiz Aurelion Sol, LoL resmi internet sayfasından duyuruldu. Ayrıca Şampiyonun detaylarını da aynı adresten görebilme imkanına erişebiliyoruz.

image-1-817x320

Etkili mesafesi orta seviye olan Aurelion Sol, kullanmakta olduğu yıldızlar ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başardı. Daha önemlisi ise, pasif yeteneği sayesinde daha fazla hasar kapasitesine sahip olan bu Şampiyon, deneyimli oyuncuların elinde daha sağlam bir hasar canavarına dönüşebilecek. Vadi’ye inmesine sayılı günler kala, Yıldızların Hakimi olarak gün yüzüne çıkacak. Aurelion Sol, sürekli olarak alan tesirli hasarlarla diğer oyuncuların oldukça canını sıkacak gibi görünüyor. Birbirinden değişik özelliklere ve muhteşem bir güce sahip olan Aurelion Sol, etkileyici bir şampiyon olacağa benziyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar