League of Legends’ın Yaz Sezonu Turnuvası Başlıyor!

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

League of Legends Yaz Sezonu Turnuvası

İzleyenlere ve katılımcılara heyecan dolu anlar yaşatan League of Legends’ın sezon turnuvaları yazın da tüm hızıyla devam ediyor. 60.000 TL’lik ödül havuzu için mücadele etme fırsatı Yaz Sezonu Turnuvası’nda tüm oyun tutkunlarını bekliyor.

Oyun tutkunlarına her mevsim büyük ödüller ve heyecan dolu bir sezon yaşatan League of Legends, yaz sezonunda da adından bahsettirmeye devam ediyor. Yaz aylarının ilk günlerinde başlayacak olan Yaz Sezonu Turnuvası (YST) Sihirdar Vadisi’nin yeni şampiyonunu belirlerken, toplamda 60 bin TL’lik bir ödül havuzunu da oyuncularla buluşturacak.

League of Legends’ın son turnuvası YST’ye için internet kafe elemelerinin kayıtları 29 Mayıs 2013 tarihine kadar devam ederken, kayıt olan takımlar 1-2 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek bölge elemelerinde birbirleriyle kapışacak. 22 farklı şehirde gerçekleşecek elemeler sonucunda bölge finallerine kalan takımlar; Marmara Bölge Şampiyonu, Ege Bölge Şampiyonu, İç Anadolu Bölge Şampiyonu, Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgeleri Şampiyonu, Akdeniz ve Güney Doğu Anadolu Bölgeleri Şampiyonu olmak üzere toplamda 5 takım olarak YST finale gitme şansı yakalayacak. Finallere katılacak diğer üç takımı ise son şampiyon Dark Passage.KasperskyLab, Go4LoL Mayıs şampiyonu ve Dereceli Takım elemeleri birincisinden oluşacak.

Büyük final 6-7 Temmuz’da!

Finallere katılmaya hak kazanan tüm oyuncular toplamda 280.000 RP kazanırken, birinci takım 15.000 TL, ikinci takım 7.500 TL, üçüncü olan takım ise 5.000 TL’lik para ödülü ve sponsor ödüllerinin de sahibi olacak. Kısacası toplamda 60.000 TL değerindeki büyük ödül havuzu oyun tutkunlarını bekliyor!

Eleme heyecanı 7 bölgede, 22 ilde!

Online ve Offline olarak başlayacak olan Yaz Sezonu Turnuvası’nın elemeleri her sezon bir önceki sezonun turnuvasına kıyasla daha fazla ilde daha fazla kişinin katılımıyla gerçekleşiyor.

Detaylı bilgi almak ve takımını 60.000 TL değerindeki ödüllerin dağıtılacağı Yaz Sezonu Turnuvasına kayıt ettirmek isteyen oyun severler http://tr.leagueoflegends.com/board/showthread.php?p=86703  adresini ziyaret ederek detaylara ulaşabilirler.

League of Legends incelemesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar