Legend Online Yıl Dönümü Hediye Kodları

Legend Online Hediye Kodları

Türkiye’nin yanında pek çok ülkede popülerliği giderek artan ve milyonlarca kişi tarafından oynanan Legend Online 1. yılını dolduruyor. Legend Online oynamaya yeni başlayanlar ya da henüz hiç oynamamış olanlar şimdi oyuna kayıt olup sürpriz hediyeler kazanabilirler.

Henüz Legend Online oynamaya başlamayanlar için kısa bir bilgi verelim. Legend Online PvE ve PvP mücadelelerini içeren bir çoklu macera oyunu ve MMORPG oyunlar arasında oldukça seviliyor. Fantastik kurgu üzerinde örgülenmiş bir temaya sahip Legend Online’ın en çok ilgi gören kısımları arasında oyun içi arkadaşlarla birlik kurarak savaşlara katılma, binek sistemi ile petlerle savaşma ve oyuncularla eş zamanlı olarak karşılıklı savaşlara katılma var. Oyundaki sohbet ve arkadaş ekleme sistemi ile chat yapabilme ve birliklerde taktik geliştirme şansınız da bulunuyor ve oldukça eğlenceli. Geçtiğimiz yıl tüm dünyada Facebook üzerinde en yüksek oylama alan oyunlar arasında gösterilmesinin ardından oyuncu sayısı hızla artmaya devam etti ve sadece Türkiye’de 200’e yakın server açıldı.

Legend Online‘a üye olmak için tıklayın.

Kodlarla İlgili Önemli Açıklama:

  1. Kodların son kullanım tarihi yoktur.
  2. Tüm oyuncular kodları alabilirler.
  3. Her kullanıcı hesabı yalnızca bir kez kod kullanabilir.

Kodlar Nasıl Kullanılır:

  1. Kodu kopyalayın.
  2. Oyuna giriş yaptıktan sonra “Sıcak Etkinlik” bölümüne tıklayın (eğer yeni kayıt olduysanız “Sıcak Etkinlik” kısmının çıkması için en az 6. Level olmanız gerekiyor. 6. Level’a ulaşmak çok kolay, 1-2 dakika içerisinde ulaşacaksınız).
  3. Kopyaladığınız kodu “Sıcak Etkinlik” içindeki “Lütfen Ödül Kodunu girin” yazılı bölüme yazın (kodu yazarken eksiklik veya hata olmasını engellemek için kopyala-yapıştır yapmanızı tavsiye ediyoruz) ve “Teslim Al” butonuna tıklayın.
  4. Ödülünüz oyun içindeki mail kutusuna gelecek. Bol keyifli oyunlar 🙂

15 comments

  1. kodu secin fare ile ctrl+c yapın kopyalanacak onu sıcak etkinlik ödül koduna ctrl+v yapıp yapıstırın ve onaylayın işlem tamam

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir