Legend Online

Bu inceleme 11 yıl önce eklendi.
Legend Online
 • Grafik
  7.6
 • Ses
  6.7
 • Hikaye
  8.4
 • Oynanabilirlik
  8.1
 • Genel Puan
  7.6

Legend Online

Legend Online İnceleme

Kolayca ve bol zevk alarak oynayacağınız bir savaş oyunu arıyor fakat bulamıyorsanız Legend Online oynamanızı tavsiye ediyoruz. Muhteşem kahramanları ve savaş görüntüleri ile bu oyunu hiçbir indirme işlemine gerek olmadan online olarak oynayabileceksiniz.

Legend Online oyununda oyuncular destansı bir şehri yönetiyorlar. Tabi ki bu şehrin lideri olmak kolay değil, insanlığı ele geçirmeye çalışan kötü güçlere karşı mücadele etmeniz gerekecek. Şimdi kısaca oyun özelliklerinden bahsedelim:

Legend Online Ekran Görüntüsü

Legend Online’a başlarken 6 farklı karakter seçeneği var. Bunlar şöyle: Erkek Savaşçı, Kadın Savaşçı, Erkek Yaycı, Kadın Yaycı, Erkek Büyücü, Kadın Büyücü. Bu karakterlerin farklı stratejik özellikleri var, savaşırken en etkili olacağını düşündüğünüzü seçebilirsiniz.

Karakteriniz savaşırken üzerinde taşıdığı ve giydiği öğeler çok etkili olacak. Zırhlar, madalyalar, kasklar, çeşitli silahlar gibi ekipmanlarla güçlenebilirsiniz. Sahip olduğunuz öğeyi geliştirmek sizin elinizde. Bunun için atölyeye gitmeniz gerekiyor. Sahip olduğunuz binek hayvanı ile de gücünüze güç katabilirsiniz.

Legend Online Ekran Görüntüsü

İyi bir kahramanın arkasında tabi ki askerleri de olur. Bunun için kışla seviyenizi geliştirmeniz lazım. Oyunda daha pek çok özellik var. Akademi, çiftlik, meclis, depo, ev, transfer kampı, amfi tiyatro bunlardan sadece bazıları.

Legend Online‘ın belki de en eğlenceli tarafı birlik sistemi. Bu sayede diğer oyuncularla birlik oluşturabilir ve gücünüzü artırabillirsiniz. Birliğiniz galibiyet kazandıkça ödüller kazanacaksınız. Kaybeden birlikler ise diğer kaybeden birliklerle eşleşleştirilecek ve müsabakalar devam edecek. Oyun içinde oyuncular chat sistemi ile canlı olarak sohbet edebilirler.

Legend Online’a kayıt olmak için tıklayın!

Oyun Hakkında Yorumlarınız ; (Reklam amaçlı atılan yorumlar kabul edilmeyecektir)

 1. oyunu ıynayan biri dedi ki:

  bu oyunu oynamanizi tavsiye etmem,oyunda takas sistemi yok hersey elmasla cok pahali bi oyun ,pazara esya satıslarinda bile%18 lere varan vergi kesiliyor,bide oyun marketı elmasla yanı altinla değil.onun içinde bi çari yapana kadar 3 binlira masraf etmek zorunda kaliyorsunuz.adamlar etkınlik yapiyor elmasla ben hiç bı oyunda elmasla yapilan bi etkınlik gormedim benim bildiğim etkınlik bedava olur bunlarin tek amaçi elmas satıp para kazanmak.oyunda ban sistemiyok gm ye kufur edin ban yeniyorsunuz.hile asiri düzeyde var hile yapanlarin yanına kar kaliyor .oyuna basliyacak arkadaslar http://www.trgala.com sitesini iyi inçelesinler.bide oyunda 150 tane server var kimin ne yaptiği belli değil inanin bence hiç baslamayın ve oyun kasiyor arkadaslar cpu tuketımı pc nın %100 lere variyor.benden soylemesi