Luvinia Online Kapalı Beta

Luvinia Online Kapalı Beta Kaydı

Luvinia Online Kapalı Beta

Son zamanlarda peşi sıra gelen anime MMORPG’lere bir yenisi daha ekleniyor: Luvinia Online. Çin’de oldukça popüler olan oyun Outspark tarafından batıya taşınıyor.

Luvinia Online renkli ortamlar, karakterler ve alışıldık MMORPG deneyiminin yanında Lucent Heart‘da olduğu gibi bir evlilik sistemi ve bazı sosyal etkinlikler getiriyor. Sınıf sistemi olarak Ragnarok Online‘a yakın bir sistem kullanan Luvinia Online’ın genel oynanış açısından Avrupa ve Asya MMORPG’lerinin bir sentezi olduğu söylenebilir.

Luvinia Online kapalı beta kaydı için buraya tıklayın!

Luvinia Online Tanıtım Videosu

10 comments

 1. 14 temmuz şuan saat 15:26 ve oyun kapalı ne zaman acılcak haberınız varmı kapalı betasında oynadım guzeldi ve acık betaya gecıyor server acık beta ıcın yeni client felan mı gereklı lutfen bu bılgileri verin bide beta key diye bişi var nerden bulabılırım solersenız sevınırım.
  Şimdiden Teşekkürler…

  1. Açık beta tarihi hakkında henüz bilgi verilmedi. Açık betaya geçerken muhtemelen kapalı beta client’ını otomatik güncelleyecektir, bu konuda da henüz bilgi yok. Artık beta key’e ihtiyacınız yok, açık betaya herkes katılabilir.

 2. tmm matıken düşünürsem client kendini yeniler haklısınız cok teşekkür ederim birde oyunun açılması uzun sürecek gibime geliyor oyun yöneticileri bir tarih belirtmedi sizce oyunun açık betası ne zaman yayınlanır düşüncelerinizi yazar mısınız?
  Teşekkürler…

  1. Genellikle kapalı beta sonlandıktan kısa süre sonra açık beta başlar ama yapılacak değişiklikler ve düzenlemelere bağlı olarak süre uzayabilir. Kesin bir şey söylemek zor.

 3. oyunun betasını oynarken oyun ingilizceydi forumuda ingilizce facebook sayfasıda var oda ingilizce konuşuyorlar yani anlayacağınız oyunun ingilizce olması imkansız oyun 2 güne yakın kapalı normal bişi mi anlamadım bir resmi site oyunu bu kadar acik kalır mı ondada bi bilgim yok lutfen bılgısı olan yazsın.
  Teşekkürler…

 4. Ama oyun cok guzel gorevlerı felanda cok guzel canavar kesmesı savas sıtılı krakterlerin durusu kıyafetlerı guzel tavsiye ederim oyunda parlak efektler var düşük ekran kartı kaldıra bılır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir