Luvinia Online Kapalı Beta Kaydı

Bu yazı 10 sene önce eklendi.

Luvinia Online Kapalı Beta

Son zamanlarda peşi sıra gelen anime MMORPG’lere bir yenisi daha ekleniyor: Luvinia Online. Çin’de oldukça popüler olan oyun Outspark tarafından batıya taşınıyor.

Luvinia Online renkli ortamlar, karakterler ve alışıldık MMORPG deneyiminin yanında Lucent Heart‘da olduğu gibi bir evlilik sistemi ve bazı sosyal etkinlikler getiriyor. Sınıf sistemi olarak Ragnarok Online‘a yakın bir sistem kullanan Luvinia Online’ın genel oynanış açısından Avrupa ve Asya MMORPG’lerinin bir sentezi olduğu söylenebilir.

Luvinia Online kapalı beta kaydı için buraya tıklayın!

Luvinia Online Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. dragon3n dedi ki:

  14 temmuz şuan saat 15:26 ve oyun kapalı ne zaman acılcak haberınız varmı kapalı betasında oynadım guzeldi ve acık betaya gecıyor server acık beta ıcın yeni client felan mı gereklı lutfen bu bılgileri verin bide beta key diye bişi var nerden bulabılırım solersenız sevınırım.
  Şimdiden Teşekkürler…

  • wombworm dedi ki:

   Açık beta tarihi hakkında henüz bilgi verilmedi. Açık betaya geçerken muhtemelen kapalı beta client’ını otomatik güncelleyecektir, bu konuda da henüz bilgi yok. Artık beta key’e ihtiyacınız yok, açık betaya herkes katılabilir.

 2. dragon3n dedi ki:

  tmm matıken düşünürsem client kendini yeniler haklısınız cok teşekkür ederim birde oyunun açılması uzun sürecek gibime geliyor oyun yöneticileri bir tarih belirtmedi sizce oyunun açık betası ne zaman yayınlanır düşüncelerinizi yazar mısınız?
  Teşekkürler…

  • wombworm dedi ki:

   Genellikle kapalı beta sonlandıktan kısa süre sonra açık beta başlar ama yapılacak değişiklikler ve düzenlemelere bağlı olarak süre uzayabilir. Kesin bir şey söylemek zor.

 3. Berkay dedi ki:

  Oyun Türkçemi Olcak Yani TR Serveri olcakmı

 4. dragon3n dedi ki:

  oyunun betasını oynarken oyun ingilizceydi forumuda ingilizce facebook sayfasıda var oda ingilizce konuşuyorlar yani anlayacağınız oyunun ingilizce olması imkansız oyun 2 güne yakın kapalı normal bişi mi anlamadım bir resmi site oyunu bu kadar acik kalır mı ondada bi bilgim yok lutfen bılgısı olan yazsın.
  Teşekkürler…

 5. dragon3n dedi ki:

  BU KADAR KAPALI KALIR MI DİYECEKTİM ix de 🙂

 6. dragon3n dedi ki:

  Ama oyun cok guzel gorevlerı felanda cok guzel canavar kesmesı savas sıtılı krakterlerin durusu kıyafetlerı guzel tavsiye ederim oyunda parlak efektler var düşük ekran kartı kaldıra bılır.

 7. ferhan dedi ki:

  oyun oynayan varmı empire se nation borfield tarafindayim BrutalLove NİCK