Mafia 3 Düzelmeye Başlıyor

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Oldukça fazla teknik sorunla piyasadaki yerini alan Mafia III, yeni güncelleme sayesinde; Nvidia için performansını %11 oranında yükseltti.

2k_mafia3_e3_bayou_drive

Uzun süre merak konusu olan, yıllarca hayranları tarafından beklenen ve sonunda yeni stüdyosu Hangar 13 tarafından geliştirilip, 2K Games tarafından da piyasaya sürülen Mafia III, ilk çıktığı gün 30 FPS sorunuyla karşılaştı. Ancak hemen ardından gelen güncelleme sonucunda, 60 FPS’e yükselmeyi başardı. Fakat tek sorun bu değildi.

Oldukça acele bir işçilik sonucu sunulan oyunda yaşanan problemler, grafik hataları başta olmak üzere; optimizasyon sorunlarıyla birlikte, oyunun müptelası olan oyuncuları bile hüsrana uğratmıştı. Bu durumun yaşanmasıyla birlikte, Hangar 13 stüdyosu, oyunu aceleye getiren 2K Games’i suçladı.

mafia-3-6

Yepyeni bir güncelleme sayesinde, ışıklandırmadaki detaylar, arayüzü ve performansta yaşanan hatalar giderildi. Nvidia ekran kartı kullanıcıları için %11 ile %15 arasında bir iyileştirme yaşanan oyun, stabil çalışmasıyla ilgi odağı olacak gibi görünüyor.

Ancak halen daha devam eden CPU sorununun giderilmesi için, kısa süre sonra güncelleme bekleniyor. Yeni güncellemeyi ise; Steam üzerinden indirmeniz mümkün.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar