Mafia III Ne Zaman Çıkıyor?

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Yılın en çok merak edilen oyunlarından olan Mafia III, uzun bir bekleyişin ardından muhtemel çıkış tarihi de sızdırıldı.

2916985-mafiaiii_harrassment

2K Games şirketinin en sevilen ve beğenilen serilerinden olan Mafia, çıkarttığı ilk iki oyunla birlikte muhteşem bir beğeni kazanmıştı. Özellikle ülkemizde muhteşem bir hayran kitlesine sahip olan bu oyun, senaryosunun oldukça güzel ve geniş bir oynanış sunmasıyla dikkatleri üzerine toplamıştı. Serinin üçüncü oyununda daha çok dünyaya açılmayı planlayan şirketin bu yeni yapımı, birçok oyun sever tarafından GTA V’e rakip olabilecek kapasitede büyük bir ilgi bekliyor.

Geçen yıl ilk olarak Gamescom fuarında karşımıza çıkan Mafia 3 ‘ün, bulunduğumuz yıl içerisinde piyasaya sürülmesi zaten büyük bir bilinendi. Ancak net bir tarihten söz etmek pek mümkün değildi. Büyük bir merak uyandıran bu sorunun cevabını, Amazon gibi büyük sitelerdeki Mafia 3 için ön sipariş sayfalarında yer alan çıkış tarihi gidermeye yetti.

b143mafia_3_9

Bahsi geçen ünlü dijital siteler, daha önceki birçok oyunda da bu sızıntıları yaşadığı ve ön sipariş bölümlerinde yer alan tarih büyük ölçüde doğru olmuş ve oyun o tarihte çıkmıştı.

Mafia 3, 26 Nisan 2016 ‘da çıkış yapabilir. Yapımcı şirketten doğrulama veya yalanlama gelmediği için, bu ihtimal oldukça kuvvetli seyretmeye devam ediyor.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar