maNga Karakterleri ZombiRock’ta!

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.
Denizcan

ZombiRock Manga

Popüler ve eğlenceli MMO-Action oyunu ZombiRock, önce manganın şarkılarını getirip yenilik yapmıştı.

O kadar çok sevildi ki şimdi de maNga grubunun karakterleri geldi. Karakterleri marketten satın alıyorsunuz.

(Para kazanma kokusu alıyor gibiyim -.- )

Neyse dönelim konumuza.

Her karakterde özel havalı silahlar var ve tabi ki her karakterler gerçeğine benzetilmiş. (Cem-Özgür-Efe-Yağmur-Ferman)

Deyim yerindeyse tıpatıp gerçeğine benzeyen karakterleri alınca sadece almakla kalmıyor bir de hediye altın kazanıyorsunuz!

Açıklamadan bir bölüm :

“maNga karakterlerinden 1 günlük satın alan oyuncular, kullandığı nakit miktarının %5’ini, 7 Günlük aldığında %10’unu, 15 Günlük aldığında %15’ini ve 30 Günlük satın aldığında ise %20’sini hediye olarak kazanacak. Ayrıca süresi biten karakterin süresi uzatıldığında kazandığı altın yüzdesi katlanarak artacak.”

Her ne kadar parayla alınması kötü de olsa bir defacık kullanımını denemekten zarar gelmez 😉 !

*Not: maNga karakterleri oyuna bir yama ile dahil edildi. Yani oyun client’ınız yamayı otomatik yükleyecek.

ZombiRock resmi sitesi için tıklayın.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

 1. Savaş dedi ki:

  Yok arkadaş dahada Türkiyede yayınlanan oyun oynamam ne bu böyle adam oyunda uçan sineği bile parayla satacak utanmasa,anladık para kazanacaksında bu kadarmı saldırırcasına para kazanılır.Hele bu ZombiRock silahlar kıyafetler tamamen gerçek paraya dayatılmış.

 2. ümit dedi ki:

  ynn kardeş katılıyorum sana joygame tamamen gerçek para üstüne üstelik oyunlarını koruyamıyorlar bile tamamen hack olmaya başlıyor bi süre sonra guya %75 i sahipmiş oylarda bişiy bi halt a ayaramıyor joygame okadar para yatırıyoz ama hack çıkıyor herşey boşa gidiyor 5 para etmez oyunlarını bari iii korusalar okadar sene yabancı oyun oynadım 1 kere hack e den gelmedim

 3. Arda yılmaz dedi ki:

  Katılıyorum artık bu oyunlar tamamen para oldu ve hack ben yıllarca yabancı oyun oynadım 1 kere bile rastlamadım hack e JoyGame zaten amacı para olmus.

 4. Ali Hasan Dere dedi ki:

  JoyGame hacke karşı birşey geliştiremiyor . Rakion oynardım bir aralar herkes hack . Ayrıca JJoyGamenin oyunlarını oynamak için para çekmek laızm .

 5. Samet dedi ki:

  Joygame oyunları artık dikkatimi çekmiyor..