Mass Effect Andromeda ‘dan İlk Sızıntılar

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

BioWare tarafından geliştirilen ve popüler oyunlarından olan Mass Effect Andromeda’nın görüntüleri sızdırıldı.

BioWare tarafından sunulan ve oyuncuların oldukça hoşuna giden, ayrıca şirketin en önemli oyunlarından olan Mass Effect Andromeda ile ilgili görseller ve 50 saniyelik bir video sızdırıldı. Sızdırılan videoda, 2 yıl öncesinin demo içeriklerinin yanı sıra, geliştirilen bir ara yüz ve kullanıcı odağına rastlamakta mümkün. NeoGAF kullanıcısı olan Taker34’ın söylediğine göre, bu videoyu Andromeda geliştiricilerinden birinin sitesinde bulmuş. Bunun yanı sıra, oyunun dedektifi olarak lanse edilen shinobi602 isimli kullanıcı ise, bu videodan çok daha farklı bir oyunun olduğunu, şuandaki halinin ise; oldukça farklı bir hal aldığı yönünde.

Videoyu izlediğimiz zaman oldukça net bir biçimde, jetpack kullanımına rastladığımız gibi; Krogan’ları ve kullanılan polenlerin etkisiyle de meteorların yeryüzündeki patlamalarının etkilerini gayet iyi bir şekilde görebiliyoruz.

Öte yandan; Mass Effect Andromeda’nın çıkış tarihi olarak 2017’nin başı işaret ediliyor. Hal böyle olunca, bu sene düzenlenecek olan E3 içerisinde ise; oyunla ilgili daha fazla detaya ve oynanış videosuna erişmemiz olağan bir durum olabilir.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar