Mass Effect Andromeda ‘dan İlk Sızıntılar

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

BioWare tarafından geliştirilen ve popüler oyunlarından olan Mass Effect Andromeda’nın görüntüleri sızdırıldı.

BioWare tarafından sunulan ve oyuncuların oldukça hoşuna giden, ayrıca şirketin en önemli oyunlarından olan Mass Effect Andromeda ile ilgili görseller ve 50 saniyelik bir video sızdırıldı. Sızdırılan videoda, 2 yıl öncesinin demo içeriklerinin yanı sıra, geliştirilen bir ara yüz ve kullanıcı odağına rastlamakta mümkün. NeoGAF kullanıcısı olan Taker34’ın söylediğine göre, bu videoyu Andromeda geliştiricilerinden birinin sitesinde bulmuş. Bunun yanı sıra, oyunun dedektifi olarak lanse edilen shinobi602 isimli kullanıcı ise, bu videodan çok daha farklı bir oyunun olduğunu, şuandaki halinin ise; oldukça farklı bir hal aldığı yönünde.

Videoyu izlediğimiz zaman oldukça net bir biçimde, jetpack kullanımına rastladığımız gibi; Krogan’ları ve kullanılan polenlerin etkisiyle de meteorların yeryüzündeki patlamalarının etkilerini gayet iyi bir şekilde görebiliyoruz.

Öte yandan; Mass Effect Andromeda’nın çıkış tarihi olarak 2017’nin başı işaret ediliyor. Hal böyle olunca, bu sene düzenlenecek olan E3 içerisinde ise; oyunla ilgili daha fazla detaya ve oynanış videosuna erişmemiz olağan bir durum olabilir.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar