Max Payne Oyun Konsolları İçin Geri mi Geliyor?

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

max-payne-3-01-700x437[1]

Rockstar Games’in belki de en çok ilgi çeken oyunları arasında yer alan Max Payne’i bilmeyen yoktur. Bu oyunu bilmeyenden ziyade, duymayanın olacağını sanmıyorum. Çünkü çıktığı zaman ciddi bir patlama yaşayıp, hayatımızın tam odak noktasında yer alan ve o zamanlar pek bu tarz oyunların olmadığını varsayarsak, harika bir çıkış ve muhteşem bir oyun kazandırmıştı. Çok seri bir çıkış yapmayan, yeni oyunları sunmak için acele etmeyen Max Payne, buna rağmen oldukça ilgi çekici ve akıllardaki yerini daima koruyan bir yapıya sahipti.

Oyunun en çok dikkat çeken özelliği, Slow Motion dediğimiz, uçarken yavaşlatılmış ekrandı. Bu özelliğe hemen alışıp çok sevmiştik. Max Payne’nin ikinci oyunu ise, birinci oyunun devam niteliğinde olup, 2003 yılında oyun severlerle buluşmuştu. Ancak, tam her şey bitti derken, 2012 yılında büyük ses getiren Max Payne 3 oyununu piyasaya süren şirket, büyük bir şok yarattı. Aradan 9 yıl geçmesine rağmen unutulmamış olması, oyun severleri şaşırtmamaya yetmedi.

Geçtiğimiz haftalar içerisinde çıkan bir haberle yeniden heyecanlanan oyuncular, buna inanmak istiyor. Büyük bir oyun komitesi tarafından yayınlanan kayıtlarda, Max Payne’nin Play Station 4 için olan yeni bir oyun notu dikkatleri tamamen üzerine topladı. Son olarak Max Payne 3 oyununun, Play Station 3, XBox 360 ve PC için çıktığını biliyoruz.

Bazı söylentilere göre, Max Payne 3 oyunu Play Station 4 için uyarlanacak iken, bazılarına göreyse, şirket yeni bir oyunla yeni bir şok etkisi yaratmanın peşinde. Hatta öyle ki; bazı oyun severler gün saymaya başladı diyebiliriz. Fakat hal böyleyken, ne şirketten, ne de bahsi geçen siteden daha net bir bilgi elde edilemeyip, herhangi bir açıklama yapılmadı.

Geçtiğimiz dönemlere baktığımız zaman ve Max Payne 2 ile 3 arasındaki 9 yıllık fark dikkate alındığı zaman, yeni bir oyun gelmesi pek mümkün görünmese de, GTA 5 ile büyük bir ses getiren ve rekorlar kıran şirketin, yeni bir patlama yapmayacağını kimse söyleyemez.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar