Max Payne Oyun Konsolları İçin Geri mi Geliyor?

Bu yazı 9 yıl önce eklendi.
admin

max-payne-3-01-700x437[1]

Rockstar Games’in belki de en çok ilgi çeken oyunları arasında yer alan Max Payne’i bilmeyen yoktur. Bu oyunu bilmeyenden ziyade, duymayanın olacağını sanmıyorum. Çünkü çıktığı zaman ciddi bir patlama yaşayıp, hayatımızın tam odak noktasında yer alan ve o zamanlar pek bu tarz oyunların olmadığını varsayarsak, harika bir çıkış ve muhteşem bir oyun kazandırmıştı. Çok seri bir çıkış yapmayan, yeni oyunları sunmak için acele etmeyen Max Payne, buna rağmen oldukça ilgi çekici ve akıllardaki yerini daima koruyan bir yapıya sahipti.

Oyunun en çok dikkat çeken özelliği, Slow Motion dediğimiz, uçarken yavaşlatılmış ekrandı. Bu özelliğe hemen alışıp çok sevmiştik. Max Payne’nin ikinci oyunu ise, birinci oyunun devam niteliğinde olup, 2003 yılında oyun severlerle buluşmuştu. Ancak, tam her şey bitti derken, 2012 yılında büyük ses getiren Max Payne 3 oyununu piyasaya süren şirket, büyük bir şok yarattı. Aradan 9 yıl geçmesine rağmen unutulmamış olması, oyun severleri şaşırtmamaya yetmedi.

Geçtiğimiz haftalar içerisinde çıkan bir haberle yeniden heyecanlanan oyuncular, buna inanmak istiyor. Büyük bir oyun komitesi tarafından yayınlanan kayıtlarda, Max Payne’nin Play Station 4 için olan yeni bir oyun notu dikkatleri tamamen üzerine topladı. Son olarak Max Payne 3 oyununun, Play Station 3, XBox 360 ve PC için çıktığını biliyoruz.

Bazı söylentilere göre, Max Payne 3 oyunu Play Station 4 için uyarlanacak iken, bazılarına göreyse, şirket yeni bir oyunla yeni bir şok etkisi yaratmanın peşinde. Hatta öyle ki; bazı oyun severler gün saymaya başladı diyebiliriz. Fakat hal böyleyken, ne şirketten, ne de bahsi geçen siteden daha net bir bilgi elde edilemeyip, herhangi bir açıklama yapılmadı.

Geçtiğimiz dönemlere baktığımız zaman ve Max Payne 2 ile 3 arasındaki 9 yıllık fark dikkate alındığı zaman, yeni bir oyun gelmesi pek mümkün görünmese de, GTA 5 ile büyük bir ses getiren ve rekorlar kıran şirketin, yeni bir patlama yapmayacağını kimse söyleyemez.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar