Medal Of Honor Bedava Oluyor!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Origin şirketinin oyun dağıtma alışkanlığı devam ediyor. Origin’in kendi içerisinde yaptığı On The House projesine yeni bir üye daha katıldı. Medal Of Honor: Pasific Assault, ücretsiz olarak sunulacak.

617952-589724_20041103_004

Origin şirketine ait oyunların ücretsiz olarak sunulduğu program olan On The House’ye yeni bir birey eklendi. Yakında Medal Of Honor: Pasific Assault oyunu da ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyuna ulaşmak için yapılması gereken tek şey, Origin kullanıcısı olmaktır. 2. Dünya savaşını konu alan Medal Of Honor oyunu, Origin üzerinden normalde 10$ gibi bir fiyatla sunulmaktaydı. On The House programına dahil olmasıyla birlikte, ücretsiz sunulacak.

Daha öncede Need For Speed: Most Wanted oyununu aynı program dahiline alan şirket, şimdi bu oyunla yer değiştirecek. On The House programıyla birlikte yalnızca tek bir oyun ücretsiz oynanırken, hangi sıklıkla ve hangi aralıklarla bu oyunların değiştiği bilgisi de maalesef yer almıyor.

assault

Aynı zaman Medal Of Hono: Pasific Assault oyununun ne zaman ekleneceği gibi bir bilgiye yer verilmezken, EA ‘a ait olan oyunun eklenmesi süresi hakkında yakında tabiri kullanıldı. 2012 yılında son oyunu olan Medal Of Honor: Warfighter oyunuyla birlikte seriyi askıya alan EA, bir süre yeni oyuna yer vermeyeceğini açıklamıştı.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar