Metin2: Şeytan Katakombu’nda Gösteri

Bu yazı 8 sene önce eklendi.

Metin 2

Kapsamlı içerik güncellemesi, yeni görevler, evcil hayvan, karşılama hediyeleri ve Cadılar Bayramı Etkinliği sunuyor.

Gameforge son güncellemesiyle maceracılarına yeni mücadeleler ve etkileyici ödüller sunuyor. Artık yanında yeni ve çok yararlı evcil bir hayvan savaşacak. Ejderhalar Ülkesi’ne yeni gelenlerse selamlama paketiyle karşılanıyor. Cadılar Bayramı’nda tüm oyuncuları çok özel bir korkutma eğlencesi bekleyecek.

Karanlık Millet

Beş yeni görev maceracıları gizli günlüğün şimdiye dek kayıp sayfalarına götürüyor. Şeytanların dünyamıza gelişinin ardındaki sır perdesi aralanıyor. Tüm şeytanların tanrısı Sung Mahi’nin diriltilişi çok yakın. Şeytan Katakombu’nda oyuncular General Tartarus ve Prens Kharoon’la karşılaşır. Şeytan Dünyası’nın iblisleri karşısındaki gösteri sadece gökyüzünün gözyaşı sayesinde kazanılabilir. Bunun için önce başka mücadelelerin üstesinden gelmek gerekir.

Bebek Azrail

Eşya dükkanı üzerinden alınabilen yepyeni evcil hayvan Bebek Azrail’in, tek özelliği görünüşü değil. Kahramanların Şeytan Kulesi ve Şeytan Katakombu’nda pasif becerilerini destekler. Savaşta dehşet saçan büyük ailesi karşısında oyuncuya 1500HP’lik bir bonus ve bu bölgelerin ikinci katında +%15 ekstra hasar verir.

Yeni bir macera başlıyor

Metin2 dünyasını ilk kez keşfetmek isteyen maceracılar ve var olan hesaplardan yeni oluşturulan karakterler her 10 seviyede bir açılabilen çırak sandığından yararlanır. İçinde oyunculara daha seri şekilde seviye atlatan bilgelik iksiri ve ışınlama yüzüğü gibi eşyalar bulunur.

İğğ Örümcek! – Cadılar Bayramı’nda korkutmaca

23. Ekim’de Ejderhalar ülkesi de Cadılar Bayramı’nı kutlayacak. Buna uygun yeni bir kostüm de yolda. Örümcek Zindanı 3’te korkutmaca eğlencesi doruğa çıkıyor. Burada kahramanları dehşet verici bir örümcek bekleyecek. Canavarların galiplerine ödül olarak çekici eşyalar göz kırpıyor.

Metin2 hakkında

6 milyondan fazla etkin oyuncusu MMO rol yapma oyunu Metin2’de uzak doğu ortamında macera peşinde koşuyor. Ejderha Tanrısı’nın büyüleyici dünyası büyük bir tehlikeyle karşı karşıya. Maceralar sırasında oyuncuları tehlikeli yaratıklara ve efsanevi patronlara karşı heyecanlı mücadeleler bekliyor. Güçlü beceriler ve nesneler tüm savaşların kazanılmasını sağlıyor. Demirci, sanatıyla oyunculara destek oluyor değerli eşyalar üretiyor, bunlar mücadelede avantaj anlamına gelebiliyor. Ama savaşlar dışında da krallık savaşları gibi çok sayıda etkinlik oyuncuları hareket halinde tutuyor. Huzursa iki karakter arasındaki evlilikle bulunabiliyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar