Microsoft’tan E3 Planı!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Gelecek ay yapılması planlanan E3 2016’a sayılı günler kala, şirketlerin açıklamaları da gelmeye devam ediyor. Microsoft ekibinin planı haberimizde!

MS-Dates-E3-2016-Press-Conf

Oyun oynayan ve oyun severler için Haziran ayı başka bir güzelliktedir. Tüm okulların tatil olması, daha fazla zaman bulmanın yanı sıra, E3 etkinliği olarak bilinen Electronic Entertainement Expo’da bu ay içerisinde olması neticesinde, ayın önemini bir kat daha arttırmaktadır. Her yıl düzenli olarak yapılan ve Haziran ayının 2. haftasında düzenlenen E3 2016, bu senede aynı tarihte gerçekleşecek.

Etkinliğin yapılmasına kısa bir süre kala, firmaların oyuncuların dikkatini çekebilmek için ellerinden geleni yapmaları da oldukça normal. Her firmanın E3 etkinliğinde oyunculara mükemmel ürünler, oyunlar veya konsollar sunmasının yanı sıra, geçtiğimiz saatlerde Microsoft şirketinden bir açıklama geldi.

2884734-e3-generic2-microsoft-thumbnail

Bir kullanıcının; ‘ Bu yıl, E3 etkinliğindeki konferansınız ne kadar sürecek? ‘ sorusuna resmi Twitter hesabından yanıt veren şirket, bu yıl ki konferansın 90 dakika süreceğini söyledi. Anlaşılan o ki; bu yıl Microsoft kısa bir sunum gerçekleştirmeyecek. Merak edilen bir diğer konu olan Xbox One ‘nın yeni modelinin bu yıl tanıtılıp tanıtılmayacağını da, Haziran’da göreceğiz.

Etiketler: ,

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar