Ministry of War ile İmparatorluklar Tarihi Baştan Yazılacak

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Kavimler Göçü ile Dünya haritasında yeni değişimler oluşmaya başladı. Öyle bir değişim ki bu değişimle beraber tarihte artık Milattan sonra adını aldı. Tek değişmeyen ise dünyada sadece 3 kıtanın var olduğunun bilinmesi ve bu 3 kıta üzerinde hüküm sürmüş 4 medeniyetin var olduğunun bilinmesiydi.

Tarih 2012’yi gösterse de bizleri bu 4 büyük medeniyetin zamanına götüren ”MINISTRY OF WAR” Gametürk farkıyla Türkçe olarak bizlere sunuluyor. Herşey çok basit; ROMA gibi düzenli bir orduya sahip olmak mı, MISIR gibi zenginlikler içinde yaşamak mı, PERS İmparatorluğu gibi 4 bir yana saldırıda bulunmak mı yoksa Çin gibi büyük nüfus gücüne sahip olmak mı? Seçim sizlerin…

Unutmayın ki bu yola büyük bir kahraman olarak baş koyduysanız eğer, medeniyetiniz için DÜNYAYI FETHETMEDEN geri dönüş olmayacak.

“Vahşi Çağ”dan itibaren adını sizin koyduğunuz kahramanınızla oynamaya başladığınız MOW Türkiye’de “Karanlık”, “Feodal”, “Kale” ve “İmparatorluk” çağına kadar yükselebilir, her çağ’da daha yeni, daha sağlam, daha güçlü ve daha gelişmiş bina, birim ve teknolojilere sahip olabilirsiniz.

Bu oyunda köy köy, kent kent dolaşan tacirleriniz size altın kazandırmak için yarışacaklar. Tapınaklarda ülkenizin alanını yaymaya hazır bekleyen misyonerleriniz bulunacak. Sizinle beraber kutsal savaşlarda yer almayı bekleyen kahramanlarınız, askerleriniz olacak. En önemliside birlikten kuvvet doğar sözünü her an sizlere hatırlatacak, sizin gibi medeniyetiniz için savaşan birlikler olacak.

Ordularınızı eğiterek, kahramanlarınızın seviyesini geliştirerek, zırhlarını ve silahlarını güçlendirerek herkese meydan okuyabilirsiniz. NPC’ler ile gerçek zamanlı savaşlar, kalenizin dışında etrafınızı sarmış bosslar, Dünya haritasında yer alan yüzlerce zindan, sizin gibi diğer oyuncularla gücünüzü test edeceğiniz ARENA, her gün toprakların kaybedilip kazanıldığı kutsal savaşlar ile birbirinden farklı 7 savaş sisteminden dilediğinizi seçebilir, her dakika oyunun tadını kat kat çıkarabilirsiniz.

Daha sayamadığımız yüzlerce özellik, muhteşem grafikler, her hafta yenilenen birbirinden yeni etkinlikler ile “MINISTRY OF WAR” sizleri bekliyor.

Oyun giriş sayfası: http://www.gameturk.com/portal/mow/
Oyun forum sayfası: http://forum.gameturk.com/ministry-war/
Oyun facebook sayfası: http://www.facebook.com/MinistryOfWarTR

Oyun nicki-sunucu: intikam&DESTAN

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Hüseyin TEKİN dedi ki:

    Oyun ile ilgili her türlü sorunuzu burdan sorabilirsiniz…