Mission Against Terror Türkçe Betası Başlıyor

 Mission Against Terror

Sabırsızlıkla beklenen eğlenceli, vahşi, alışkanlıkları bozacak olan Mission Against Terror (kısaca MAT Online) oyunun Türkiye sunucuları için KAPALI BETA başlama tarihi açıklandı!

02 Ağustos 2013 – 17:00 ‘da MAT Online Türkiye sunucuları BETA KEY’e sahip oyuncularına açılacak ve 3 haftalık sınırsız eğlence başlayacak.

Eğer BETA keyiniz yok ise https://forum.subagames.com/showthread.php?t=56749 adresinden hemen bir tane edinebilirsiniz. BETA ve Sisteme kayıt işlemleri içinse https://forum.subagames.com/showthread.php?t=56313 adresini kontrol edebilirsiniz.

Yeni oyun clienti önümüzdeki günlerde aktif olacaktır ve bununla ilgili olarak MAT Online TR resmi ana sayfasından duyuru yapılacaktır.

(27 Temmuz tarihi itibariyle client indirilebilir durumda. İndirmek için bu linke tıklayın.)

MAT ONLINE Nedir?

Mission Against Terror (MAT) ücretsiz oynanabilen, iki takımın savaşmasını içeren bir FPS oyunudur. Erkek bir sivilden, intikam arayan savaşçı bir kadına kadar herkes ortak bir amaç için savaşıyorlar. Bir dizi gerçek silahlarla dolu olan MAT, online FPS’de çığır açacak.

Ciddi bir shooter oyun arayanlar şunu bilmekten mutlu olacaklardır ki, MAT 2009’da turnuvalarda oynanması için China Electrical Gaming Commitee tarafından onaylanan tek oyundur. (All-China Sports Federation tarafından düzenlenen uluslararası düzenlenen bir oyun turnuvası) Ölüm maçı veya Takım Ölüm maçında yerinizi alın. Ya da çok popüler olan Bomba Modunu da deneyebilirsiniz.

Daha az ciddi shooter bir oyun arayanlar burada yeterli derecede meşgul olacaklar. Mumya Modu size hayatta kalma macerasının yanında korkuyu yaşatacak. Bu modda insan takımı, yeniden dirilen antik Mısır mumyalarına karşı koymaya çalışacaklar! Hayalet Modunda ise sadece yakın dövüş ile sınırlanan bir tecrübe sizi bekliyor. Terminator Modunda insanlar robotlara karşı (Yapay Zeka) duruyorlar. En çılgını da Tank Modu, insanlar büyük bir yıkım için zırhlandırılmış tankları kullanabiliyorlar.

Sorununuzu savaş alanında çözemediniz mi? Aşk hikayeleri ve danslar için sanal barlara katılın! En sert askerlerin bile dinlenip, rahatlamaya ihtiyacı vardır. Sorun çıkaranlar için, barlarımızda sorunlarınızı çözebileceğiniz bir box-ringimiz var! Bar patronları dövüşü ringin yanından izleyebilir ya da yumruk, yumruğa birbirlerini yiyişlerini dev ekranlardan seyredebilir.

Tüm bunları tamamlayanlar, MAT’ın düzenlenebilir karakterleri, değişken ve özel kıyafetler alabileceğiniz mağazası. Aynı zamanda full Dolby™ 3D ses tarafından desteklenen son teknoloji ürünü Dolby Axon™ teknolojisi. Bu teknoloji size kendi sesinizi gerçek zamanlı olarak diğer oyunculara surround olarak vermenizi sağlar.

Saygılarımızla
MAT Online Türkiye Ekibi

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir