MMOTR.com’dan yaza giriş hediyesi: TERA!

TERA Online Hediye Kampanyası

TERA hiç şüphesiz bu yıl yayınlanmış en iyi MMORPG’ler arasında başı çekenlerden. Harika grafikleri, büyüleyici dünyası, şimdiye kadar hiç bir MMORPG’nin başaramadığı kalitede savaş sistemi ve zorlu karşılaşmaları ile TERA kesinlikle bir şans verilmeyi hak ediyor.

Eh, yaz tatili başladı, havalar bunaltıcı ve evinizde, PC başında iyi vakit geçirebileceğiniz bir şeylere ihtiyacınız varsa… ilacınız burada…

TERA Online‘a ücretsiz sahip olma şansını yakalamak için tek yapmanız gereken facebook sayfamızı beğenmek ve sitemizdeki TERA Online grubuna üye olarak, grup sayfasında TERA‘yı neden oynamak istediğinizi anlatan bir-iki cümlelik kısa bir ileti bırakmak.

Çekilişle belirleyeceğimiz kazananlardan ilki TERA’nın standart versiyonu ve 30 gün oynama süresine sahip olacak. 3 kişi ise istediği oyun için 10’ar TL’lik e-pin kazanacak.

19 Haziran Salı günü saat 18:00’e kadar katılım yapanlar arasında çekiliş yapılacaktır.

TERA Online‘a ücretsiz sahip olma şansı için aşağıdaki koşulları dikkatli okumanızı rica ediyoruz.

Katılımcılar
- MMOTR.com facebook sayfasını beğenmelidir,
- MMOTR.com'a ve TERA Online grubuna üye olmalıdır,
- TERA Online grubunda oyunu neden oynamak istediklerini belirten kısa bir
 metin yazmalıdır.
- Her kullanıcının tek bir katılım hakkı vardır. Birden fazla hesapla katılım
 yaptığı tespit edilenlerin ödülleri iptal edilir. (IP ve farklı bir kaç
 yöntemle daha bunu tespit edebiliyoruz)
- Hesabım > Profil > Düzenle bölümünde İletişim Bilgileri kısmında facebook
 profilinizin linkini paylaşmanız gerekmektedir.
- Kazanan kullanıcılarımız 19 Haziran Salı günü 18:00 - 20:00 arası MMOTR.com
 ve facebook sayfamız üzerinden duyurulacaktır.
- Katılımcılar yukarıdaki koşulları yerine getirmeyi kabul etmiş sayılırlar.

11 comments

 1. ya paralı olmasa kein başlardım oyunu admin tera onlineye bedava oynama şansı falan veren etkinlik yapsanız: DD

 2. Sitemize sahip çıkmak adına birkaç kelime edeyim anlayana . Öneceden bu sitede Ücretli oyunlara yer verilmezken şimdi onların paravan kampanyalarına destekçi olmaya başlanmış. 30 günlük giriş hediyesi neymiş abi ? Size diyoruz ki oyunun girişini ücretsiz yap premium itemler sat farklı işlerde para kazan . daha oyunu bilmeden denemeden nasıl para ver diyebiliyor bu oyun yapımcıları bu ne pişkinlik !.

  1. Bu paravan bir kampanya değil, cebimizden ödüyoruz. 30 günlük giriş hediyesi diye bir şey yok, oyunu satın aldığınızda 30 günlük oyun süresi beraberinde geliyor. Aylık ödeme sistemi artık beni de çekmiyor ama yayıncılar free to play mantığını da kötüye kullanmaya başladılar. Bazı oyunlarda belli seviyeye geldikten sonra para harcamazsanız ilerleyemez duruma geliyorsunuz. Aylık ödemeli oyunlarda en azından böyle bir şey yok. TERA’yı yalnızca beta sürecinde oynamıştım ve bu kalitedeki bir oyun, öncesinde yapılan yatırıma da bakılarak ödenen parayı hak ediyor diye düşünüyorum. Satın alma kısmını geçersek, sonraki aylarda ödeyeceğiniz para günlük 1 Lira bile tutmuyor (yanılmıyorsam aylık 14.99$ ).

   Para ödeyeceğiniz ürünün kalitesine güvenmiyorsanız da trial süreçlerinde deneyebilirsiniz. Örneğin Rift’i 1 hafta deneme hakkına sahipsiniz. TERA’yı da En Masse (Kuzey Amerika sunucuları) üzerinden indirip deneyebiliyorsunuz diye biliyorum. Avrupa için henüz trial yok. Yine de youtube’da oyun hakkında yüzlerce video bulunuyor. Fikir edinmek için yeterli gelir diye düşünüyorum.

 3. Tera’yı 2 gün betada denedim gerçekten verdiğiniz parayı hak ediyor. ama her kişiye hitap etmiyor.ücreti sebebiyle,mmotr sayesinde isteyenler denesin.çok teşekkürler mmotr

 4. Şimdi çekilişle ciklet dağıtır gibi facebook tan mı nerdense 30 günlük giriş hediyesi yokmu admin kardeşim ? lütfen ya. Neyse.Konu ücretin miktarı değil bahsedilen alternatif onlarca oyun var paralı onları oynar millet.. wow diablo3 vesaire. .. ya böyle birşey varmı 2006 da başlayıp 2009 da bıraktığım cabala 5 arkadaşımla yeniden başladım 5 gün önce. Piyasada oyun yok ne yapalim, haa cabal parasızmı evet giriş ücretsiz sonu da ücretsiz ..ne demiştik ilerleyen zamanda arzu edersen cash alıp ufak tefek binek,pet türü şeyler alıyorsun atıyorum +500 hp veren suitler yada ırk değiştirmek için vs yani zorlama yok illa para para diyen açlar yok paran yoksa oynayamazsın diyen yok .. adamlar öyle bir para kazanıyorki ben dahil birsürü kişi yalan yok çok para verdik zamanında ki halen potansiyel müşterisiyiz. işte bahsettiğim olay bu damsız girilmez parasiz girilmez sen ilk önce kafadan 30 TL küsür k kartı borcu öder gibi haraca bağlama milleti . oynayanın olsun boşver.Yakında age of conan ve diğer parasız girilmez deyip müşteri bulamayınca ucretsiz olan online oyunlardan biri olur.(kendi durumumdan bahsetmek istemiyorum ama bu kadar muhalefet olunca belirtmek isterim tera yada herhangi bir online oyunda rahatlıkla oynayabilecek duruma sahip biriyim bahsettiğim online oyunların paralı olma saçmalığına karşı durmam.)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir