Motiga’dan Gigantic Duyurusu

Bu yazı 9 sene önce eklendi.

Gigantic

Washington, Bellevue’da tecrübeli bir ekip tarafından kurulan indie oyun geliştiricisi Motiga, geçtiğimiz günlerde yeni ve enteresan oyunları Gigantic‘in duyurusunu yaptı.

Free to Play modeli ile yayınlanacak olan Gigantic, guardian adı verilen devasa yaratıklara ev sahipliği yapan arenalarda 5’e 5 karşılaşmalara sahne olacak. Görsel yönüyle oldukça ilgi çekici görünen oyunun, taktiksel bir oynanışa da sahip olması planlanıyor.

2 yıldır geliştirilmekte olan Gigantic‘in 2015’te öncelikli olarak PC için yayınlanması hedefleniyor. Oyunun resmi sitesini ziyaret ederek Gigantic hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve gelecek alpha’sına katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Gigantic Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Fifa 22`de Yeni Neler Var ? En Ucuz Nereden Alınır ?

2 sene önce
admin

Fifa 22`de Yeni Neler Var ?    Popüler futbol oyununda bu yıl yapılan en büyük değişiklik, kullandıkları arayüz temasını değiştirmek oldu. Açık renkler yerine mavi ve lacivert yeni tema seçildi. Arayüz tekni...

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 sene önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Yazıyla İlgili Yorumlar