Motiga’dan Gigantic Duyurusu

Bu yazı 6 sene önce eklendi.

Gigantic

Washington, Bellevue’da tecrübeli bir ekip tarafından kurulan indie oyun geliştiricisi Motiga, geçtiğimiz günlerde yeni ve enteresan oyunları Gigantic‘in duyurusunu yaptı.

Free to Play modeli ile yayınlanacak olan Gigantic, guardian adı verilen devasa yaratıklara ev sahipliği yapan arenalarda 5’e 5 karşılaşmalara sahne olacak. Görsel yönüyle oldukça ilgi çekici görünen oyunun, taktiksel bir oynanışa da sahip olması planlanıyor.

2 yıldır geliştirilmekte olan Gigantic‘in 2015’te öncelikli olarak PC için yayınlanması hedefleniyor. Oyunun resmi sitesini ziyaret ederek Gigantic hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve gelecek alpha’sına katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Gigantic Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar