Motiga’dan Gigantic Duyurusu

Bu yazı 10 yıl önce eklendi.

Gigantic

Washington, Bellevue’da tecrübeli bir ekip tarafından kurulan indie oyun geliştiricisi Motiga, geçtiğimiz günlerde yeni ve enteresan oyunları Gigantic‘in duyurusunu yaptı.

Free to Play modeli ile yayınlanacak olan Gigantic, guardian adı verilen devasa yaratıklara ev sahipliği yapan arenalarda 5’e 5 karşılaşmalara sahne olacak. Görsel yönüyle oldukça ilgi çekici görünen oyunun, taktiksel bir oynanışa da sahip olması planlanıyor.

2 yıldır geliştirilmekte olan Gigantic‘in 2015’te öncelikli olarak PC için yayınlanması hedefleniyor. Oyunun resmi sitesini ziyaret ederek Gigantic hakkında daha fazla bilgi edinebilir ve gelecek alpha’sına katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Gigantic Tanıtım Videosu

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar