MStar’da Yeni Eğitim Öğretim Yılı

Bu yazı 12 yıl önce eklendi.

MStar

MStar‘da yeni eğitim öğretim yılı öğrencilere yönelik etkinlikler ve kampanyalarla başladı!

Okullar başlıyor ve sen kendini tatilden alamıyor musun? Sabah erken kalkmak ve gün boyunca yoğun bir tempoda çalışmak çok mu sıkıcı? Peki MStar ile bunu şenlendirmeye ne dersin? Evet hem de okulda! Nasıl mı?

Sınıf tahtasına MStar logosu çizip, en yakın arkadaşınızla fotoğraf çektirin, bizimle paylaşın, hem Facebook sayfamızda paylaşalım hem de muhteşem hediyeler kazanın!

1 hafta boyunca (17-23 Eylül) bize ulaşan tüm fotoğraflar Facebook sayfamızda paylaşılacak.

Dileyen oyuncularımız fotoğrafı gönderirken de isterlerse okul/sınıf/isim bilgisi verebilirler. Böylelikle kim olduğunuz herkes tarafından görülecek ve belki MStar’da ünlü olma yolunda büyük bir adım atmış olursunuz.

Okul hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı!

Yeni Döneme, Yeni Kampanya

MStar okulların açılışına özel harika etkinlikler ve kampanyalarla başladı, işte yeni dönem kampanyası.

17-23 Eylül tarihleri arasında düzenli olarak her gün en az 45 dakika oyuna giriş yapan oyunculara, 7 gün boyunca harcayacakları toplam nakit hediye ediliyor. MStar’da kampanyanlar kaçırılacak cinsten değil. Bu kampanya da diğerleri gibi harika ve okulların açılışına özel olarak tüm MStar’cıların istek ve taleplerine uygun olarak tasarlandı. Kaçırmamalı!

MStar Sonbahar Anketi

MStar için çok önemsediğimiz bir anket gerçekleştiriyoruz! Anket tamamen sizin düşünceleriniz ve bize geri bildirimlerinizle alakalı, MStar‘da yaşanan yenilikler için olacak. Bu son dere önemli ankete katılmak sadece bir kaç saniyenizi alacak ve karşılığında tam 2000 MPoint’in sahibi olacaksınız.

MStar Kafe Etkinlikleri Başlıyor!

Sonunda beklenen gün geldi! MStar‘cılar yeteneklerinizi herkese göstermeye hazır mısınız? 21 Eylül tarihinde yapılacak kafe Etkinliğinde sen de yer al, “Ödüllü Turnuvalarda” yarış ve ismini MStar tarihine altın harflerle yazdır!

MSTAR’DA SONBAHAR ESİNTİLERİ!

Rengarenk Haftalar’da Haftanın Rengi Sarı ve Turuncu:

Sonbahar’a en çok yakıştığını düşündüğün kıyafetini giy, ekran görüntüsünü bizimle paylaş, kazanan ekran görüntüsünün sahibi ol ve “Külkedisi Büyüsü” kazan!

18 Eylül Salı günü saat 11:00’e kadar belirtilen adrese yüklenmiş olan ekran görüntülerinden kampanya kurallarına uygun olanlar seçilerek Facebook’da yayınlanacak.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar