Mythos Europe Kapalı Beta

Mythos

Diablo, Torchlight gibi oyunların izinden giden Mythos bir Hack n’ Slash MMORPG. İlginç bir geçmişi olan oyun Flagship Studio tarafından ilk olarak Hellgate: London’ın ağ testi için tasarlanmıştı. Daha sonra kendi başına bir projeye dönüştü. Hellgate: London gibi Mythos da Diablo serisinin eski çalışanları tarafından hazırlanıyordu. Hızlı oynanışı açısından Diablo’yu andırması da şaşırtıcı olmasa gerek. Mythos‘un tamamlanmasından önce Flagship Studio battığını duyurdu ve oyunun hakları Kore’li yapımcı Hanbitsoft’a geçti.

Mythos Europe kapalı beta anahtarları geçtiğimiz günlerde dağıtılmaya başlandı. Videolarından anladığımız kadarıyla esprili bir üsluba sahip olmasının yanında başarılı bir tek kişilik aksiyon RPG oyunu olan Torchlight’ı da oldukça andırıyor. Bu iyi bir şey çünkü eğlenceli oynanışıyla Torchlight çok sayıda oyuncunun gönlünü kazanmayı başardı. Dahası, Türkçe olarak hazırlanmış web sayfası ve videoları Mythos‘u Türkçe olarak oynayabileceğimiz izlenimini yaratıyor. Bekleyelim ve görelim…

Mythos’a nasıl üye olurum?

Tek yapmanız gereken bu bağlantıya tıklamak: http://www.mythos-europe.com/ Buradaki formu doldurun ve e-posta hesabınıza gelen aktivasyon linkine tıklayın.

Mythos Ekran Görüntüleri

 

Mythos Tanıtım Videosu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir