NBA Live 16 Access Yolcusu!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Geçen yıl çıkan NBA Live 16 oyununu henüz denemediyseniz, satın almayıp ancak; içinizde oynamak için bir heyecan varsa, Access sitemi sayesinde bu ay içerisinde sahip olabilirsiniz.

33725

EA Tiburon tarafından geliştirilen, yapımcısı ise, EA Sports olan NBA Live 16; geçen yıl içerisinde oyun severlere sunulmuştu. PlayStation 4 ve XBox One için geliştirilip, sevenleri için sunulan bu oyun, beklendiği gibi büyük ses getirmemiş olsa da, Basketbol oyunları severler için oldukça keyifli anlar yaşatmayı becerebilmişti. Dönem şartlarına uygun olarak tasarlanmış olsa da, her oyuncu tarafından sevilmeyen ve sevenleri tarafından beğenilen bu oyunla birlikte, keyifli maçlar yapmak mümkündü.

Geçtiğimiz günlerde, yapımcı şirket tarafından bir açıklama geldi. Electronic  Arts tarafından yapılan açıklamayla birlikte, NBA Live 16 oyununun yakın zamanda Access sistemine dahil olması bekleniyor.

image_1.img

Aylık veyahut yıllık olarak üyelik alabildiğiniz, düşük fiyatla sahip olabileceğiniz EA Access sitemi içerisindeki tüm oyunlara ücretsizce sahip olabilme şansına ulaşabilirsiniz. NBA Live 16 ‘da, Access sistemine dahil olarak, Access üyelik sahiplerine ücretsi olarak sunulacak. 25 Mayıs tarihinde Access sistemine dahil olacak oyun, daha fazla oyuncuya ulaşmayı hedefliyor.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar