Need For Speed PC İçin Çıktı!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Yarış oyunu meraklıları olan PC oyuncularının büyük bir heyecanla beklediği Need For Speed, sonunda çıktı. İşte Need For Speed hakkındaki detaylar ve tanıtım videosu.

Geçtiğimiz yıl içinde Xbox One ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirmesinin yanı sıra, PC için çıkmamış olan ve gecikmeli de olsa, sonunda PC içinde çıkan Need For Speed, yarış severlerin hayranı olduğu oyun serilerindendir. PC ortamında çıkışını gerçekleştirmesiyle büyük bir ilgi toplayan ve bunun yanında farklı özelliklerle birlikte sunulan yeni nesil Need For Speed oyunu, ayrıca eski oyunlardan olan Undergraund oyunundan hatırlayacağınız gibi, Drag yarışlarını da beraberinde getiriyor.

Origin Acces sahibi olanlara özel olarak 10 Mart itibariyle oynanabilir hale getirilen Need For Speed, dün itibariyle de tüm PC oyuncularına hitap etmekte ve oynamalarına müsaade edilmektedir. PC sürümünde diğer platformlardan farklı olarak 4K çözünürlük şansını ve FPS limitine takılmadan oynama avantajı sunan oyun, bu özellikleriyle de ön planda tutuluyor. 16 Mart 2016 tarihinde PC için oynanabilir hale gelen Need For Speed, oldukça kaliteli bir görüntü olanağıyla birlikte, yarış tutkunlarını mükemmel bir oyunun beklediğini göstermektedir.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar