Need For Speed PC İçin Çıktı!

Bu yazı 8 yıl önce eklendi.
admin

Yarış oyunu meraklıları olan PC oyuncularının büyük bir heyecanla beklediği Need For Speed, sonunda çıktı. İşte Need For Speed hakkındaki detaylar ve tanıtım videosu.

Geçtiğimiz yıl içinde Xbox One ve PlayStation 4 için çıkışını gerçekleştirmesinin yanı sıra, PC için çıkmamış olan ve gecikmeli de olsa, sonunda PC içinde çıkan Need For Speed, yarış severlerin hayranı olduğu oyun serilerindendir. PC ortamında çıkışını gerçekleştirmesiyle büyük bir ilgi toplayan ve bunun yanında farklı özelliklerle birlikte sunulan yeni nesil Need For Speed oyunu, ayrıca eski oyunlardan olan Undergraund oyunundan hatırlayacağınız gibi, Drag yarışlarını da beraberinde getiriyor.

Origin Acces sahibi olanlara özel olarak 10 Mart itibariyle oynanabilir hale getirilen Need For Speed, dün itibariyle de tüm PC oyuncularına hitap etmekte ve oynamalarına müsaade edilmektedir. PC sürümünde diğer platformlardan farklı olarak 4K çözünürlük şansını ve FPS limitine takılmadan oynama avantajı sunan oyun, bu özellikleriyle de ön planda tutuluyor. 16 Mart 2016 tarihinde PC için oynanabilir hale gelen Need For Speed, oldukça kaliteli bir görüntü olanağıyla birlikte, yarış tutkunlarını mükemmel bir oyunun beklediğini göstermektedir.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar