Neverwinter Türkçe Olacak!

Neverwinter Türkçe

Perfect World Europe B.V., Wizards of the Coast’un sevilen Dungeons & Dragons evreninde geçen, ücretsiz ve sabırsızlıkla beklenen aksiyon MMORPG Neverwinter™’ı Fransa ve Almanya’nın yanısıra yeni bölgelerde de piyasaya çıkaracağını duyurmaktan büyük memnuniyet duyar. 2013 yazında tamamen yerelleştirilmiş olarak Türkiye’ye de gelecek olan Neverwinter, bütün Avrupa’yı fırtınasının etkisi altına almaya hazır.

Perfect World’ün tüm dünyadaki oyunculara yüksek kalitede oyunlar sunma kararlılığının bir uzantısı olarak Neverwinter ‘ın Türkiye, Polonya ve İtalya’da çıkışı, şirketin Avrupa’daki genişleme iş stratejisini yeni pazarlara taşıyacak. Bu oyunu tamamen yerelleştirilmiş bir içerikle milyonlarca yeni Türk, Polonyalı ve İtalyan oyunculara sunmak Perfect World’ün oyunculara verdiği bir sözdür.

Bu bölgelerden gelen inanılmaz boyuttaki talepten dolayı, Neverwinter‘ın Türkiye için tamamıyla yerelleştirilmiş bir sürümünü çıkartacağımızı duyurmaktan memnuniyet duyarız” — diye söze başlıyor Perfect World Europe B.V. yeni bölgelerden sorumlu müdürü Ömer Karakayalı. “Kendimizi, tüm yeni bölgelerde mümkün olan en iyi D&D oynayış tecrübesiyle oyunculara ulaşmaya adadık. Fransız, Alman ve İngiliz oyuncularımızın yanında Türk, İtalyan ve Polonyalı oyuncularımızın da Neverwinter’ın tadını kendi tercih dillerinde çıkarmalarını ve Unutulmuş Diyarlar®’ı keşfe çıkmalarını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Dungeons & Dragons‘ın aynı isimli meşhur şehrinde geçen Neverwinter, oyuncuları Kuzeyin Mücevheri olarak bilinen şehrin kuşatılmış surlarından alarak, unutulmuş sırların ve kayıp hazinelerin arayışında yeraltı dehlizlerine götürüyor. Faerûn’un fantastik dünyasına ve Neverwinter şehrine girecek kadar cesaretli kahramanları, destansı hikayeler, oyuncuyu saran bir oynanış ve klasik rol yapma tecrübesi bekliyor.

Neverwinter ön inceleme videosu için tıklayın.

Ayrıca size, oyundaki mevcut beş sınıftan birini tanıtan, ilk yerelleştirilmiş Neverwinter videosunu sunmaktan mutluluk duyarız: Büyük Silahlı Savaşçı.

 1. Oyun çok güzel Türkçe olmasına da sevindim . Sanırım hep Dungeon Vindictuss gibi ? Bu arada Üyeliklerimize ne oldu ? Üye girişi siteden kaldırıldı mı ?

   1. Peki. Teşekkür ederim ama bir sorum daha var . Neverwinter hep Dungeon mu ? Vindictus gibi mi yani ?

     1. Misal Metin2 türü moblar haritalarda var mı ? Dungeonlar sadece görevdne mi ibaret ? Bunu bilmek istiyorum.

     2. Dungeonlar sadece bir görevden ibaret o zaman ? Süpermiş . Vindictus gibi sandım bir an :S Moblar falan hem Dungoenda var sandım huh. Saolasın admin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir