Neverwinter Türkçe Olacak!

Bu yazı 11 yıl önce eklendi.

Neverwinter Türkçe

Perfect World Europe B.V., Wizards of the Coast’un sevilen Dungeons & Dragons evreninde geçen, ücretsiz ve sabırsızlıkla beklenen aksiyon MMORPG Neverwinter™’ı Fransa ve Almanya’nın yanısıra yeni bölgelerde de piyasaya çıkaracağını duyurmaktan büyük memnuniyet duyar. 2013 yazında tamamen yerelleştirilmiş olarak Türkiye’ye de gelecek olan Neverwinter, bütün Avrupa’yı fırtınasının etkisi altına almaya hazır.

Perfect World’ün tüm dünyadaki oyunculara yüksek kalitede oyunlar sunma kararlılığının bir uzantısı olarak Neverwinter ‘ın Türkiye, Polonya ve İtalya’da çıkışı, şirketin Avrupa’daki genişleme iş stratejisini yeni pazarlara taşıyacak. Bu oyunu tamamen yerelleştirilmiş bir içerikle milyonlarca yeni Türk, Polonyalı ve İtalyan oyunculara sunmak Perfect World’ün oyunculara verdiği bir sözdür.

Bu bölgelerden gelen inanılmaz boyuttaki talepten dolayı, Neverwinter‘ın Türkiye için tamamıyla yerelleştirilmiş bir sürümünü çıkartacağımızı duyurmaktan memnuniyet duyarız” — diye söze başlıyor Perfect World Europe B.V. yeni bölgelerden sorumlu müdürü Ömer Karakayalı. “Kendimizi, tüm yeni bölgelerde mümkün olan en iyi D&D oynayış tecrübesiyle oyunculara ulaşmaya adadık. Fransız, Alman ve İngiliz oyuncularımızın yanında Türk, İtalyan ve Polonyalı oyuncularımızın da Neverwinter’ın tadını kendi tercih dillerinde çıkarmalarını ve Unutulmuş Diyarlar®’ı keşfe çıkmalarını görmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Dungeons & Dragons‘ın aynı isimli meşhur şehrinde geçen Neverwinter, oyuncuları Kuzeyin Mücevheri olarak bilinen şehrin kuşatılmış surlarından alarak, unutulmuş sırların ve kayıp hazinelerin arayışında yeraltı dehlizlerine götürüyor. Faerûn’un fantastik dünyasına ve Neverwinter şehrine girecek kadar cesaretli kahramanları, destansı hikayeler, oyuncuyu saran bir oynanış ve klasik rol yapma tecrübesi bekliyor.

Neverwinter ön inceleme videosu için tıklayın.

Ayrıca size, oyundaki mevcut beş sınıftan birini tanıtan, ilk yerelleştirilmiş Neverwinter videosunu sunmaktan mutluluk duyarız: Büyük Silahlı Savaşçı.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar

  1. Ali Hasan Dere dedi ki:

    Oyun çok güzel Türkçe olmasına da sevindim . Sanırım hep Dungeon Vindictuss gibi ? Bu arada Üyeliklerimize ne oldu ? Üye girişi siteden kaldırıldı mı ?