No Man’s Sky Hala Toparlanamadı

Büyük vaatlerle sunulmuş olsa da, ciddi bir hayal kırıklığına neden olan No Man’s Sky, hala toparlanmaya çalışıyor.

diplo

Oyun tarihindeki en büyük dolandırıcılık olarak adlandırılan No Man’s Sky, oldukça büyük umutlarla oyunculara sunulmuştu. Ancak tamamen hayal kırıklığı olarak karşımıza çıkan oyunun toplanması halen daha mümkünken, oyun yapımcılarının bunu ne zaman keşfedeceği ve anlayacağı merak konusu.

Hello Games tarafından sunulan No Man’s Sky, çıktığı ilk günden itibaren büyük tepki toplayan ve insanları kandırmış olmasıyla da büyük bir çöküşe neden olan yapımlardan birisi. Çıkmadan önce büyük bir özenle hazırlanmış, ciddi çalışmaların eseri olmuş gibi görünse de; hayal kırıklığı olmaktan geri kaçamadı. Yeni gelen güncellemeyle, halen daha düzeltilmeye çalışılıyor.

creatures

İlk etapta Multiplayer özelliğine sahip olan ve ince elenerek hazırlanmış devasa bir evrene sahip olan oyun, herkesi kandırdı. Hello Games’in Twitter hesabından bile ‘No Man’s Sky bir hataydı’ mesajı da, bu varsayımı güçlendiren nitelikte. İnsanlara söylenenle, karşılaşılan durum arasında dağlar var.

Ancak yeni gelen güncelleme ile vaat edilen oyuna dönüşebilir mi? Kesinlikle hayır. Baştan yapılırsa, belki düzelme şansı olur demekten başka elden bir şey gelmiyor. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir