No Man’s Sky Hala Toparlanamadı

Bu yazı 7 yıl önce eklendi.
admin

Büyük vaatlerle sunulmuş olsa da, ciddi bir hayal kırıklığına neden olan No Man’s Sky, hala toparlanmaya çalışıyor.

diplo

Oyun tarihindeki en büyük dolandırıcılık olarak adlandırılan No Man’s Sky, oldukça büyük umutlarla oyunculara sunulmuştu. Ancak tamamen hayal kırıklığı olarak karşımıza çıkan oyunun toplanması halen daha mümkünken, oyun yapımcılarının bunu ne zaman keşfedeceği ve anlayacağı merak konusu.

Hello Games tarafından sunulan No Man’s Sky, çıktığı ilk günden itibaren büyük tepki toplayan ve insanları kandırmış olmasıyla da büyük bir çöküşe neden olan yapımlardan birisi. Çıkmadan önce büyük bir özenle hazırlanmış, ciddi çalışmaların eseri olmuş gibi görünse de; hayal kırıklığı olmaktan geri kaçamadı. Yeni gelen güncellemeyle, halen daha düzeltilmeye çalışılıyor.

creatures

İlk etapta Multiplayer özelliğine sahip olan ve ince elenerek hazırlanmış devasa bir evrene sahip olan oyun, herkesi kandırdı. Hello Games’in Twitter hesabından bile ‘No Man’s Sky bir hataydı’ mesajı da, bu varsayımı güçlendiren nitelikte. İnsanlara söylenenle, karşılaşılan durum arasında dağlar var.

Ancak yeni gelen güncelleme ile vaat edilen oyuna dönüşebilir mi? Kesinlikle hayır. Baştan yapılırsa, belki düzelme şansı olur demekten başka elden bir şey gelmiyor. Sizin bu konudaki düşünceleriniz nedir?

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar