NosTale

NosTale İnceleme

Türkiye’de Gameforge tarafından yayınlanan NosTale anime tarzı 2D/3D grafiklere sahip fantastik bir MMORPG oyunu. NosTale‘de çok sayıda pet yakalayıp eğitebilir, evlerini dekore edebilir, act olarak adlandırılan uzun quest serilerini tamamlayabilirsiniz.

The Tale of Nomads of Silver Spirit olarak da bilinen NosTale, Ragnarok Online’da olduğu gibi 2D sprite karakterlerle kamerayı döndürebildiğiniz 3D ortamlara sahip izometrik görünüşlü bir MMORPG. Basit arayüzü ve kolay anlaşılır oyun mekaniği sayesinde oyuna çok çabuk alışıyorsunuz. Karakter yaratırken çok fazla seçenek sunulmamış. 15. seviyeden sonra 3 sınıftan birini seçebiliyorsunuz (Kılıç Savaşçısı, Okçu, Büyücü).

NosTale‘in en keyifli özelliklerinden biri zengin pet sistemi. Oyunda ilerledikçe aldığınız görevlerde yaratıkları yakalamayı öğreniyorsunuz. Eğer yanınızda halihazırda bir pet varsa, yeni yaratıklarınız kişisel bölgenizde toplanıyor. Yanınızda tek pet taşıyabiliyorsunuz fakat buna ek olarak NosMate olarak bilinen paralı askerler kiralayabiliyorsunuz. Başlarda koyun, tilki gibi basit yaratıklar yakalayabilirken, ilerleyen seviyelerde ejderha gibi daha tehlikeli pet’leriniz olabiliyor.

NosTale türe yenilikler kazandıran bir oyun olmasa da, kolayca alışacağınız eğlenceli bir tecrübe sunuyor. Türkçe olan oyunun çevirileri biraz özensiz olsa da, instanced dungeon’lar, PvP ve raid’lerle NosTale mutlaka denenmesi gereken bir MMORPG.

Oyun İçinden Görüntüler

Sistem Gereksinimleri

Minimum Gereksinimler:
İşletim Sistemi: Windows 7,8,10
İşlemci: Pentium 3 800 MHz
RAM: 512 MB
HDD: 6 GB
Ekran Kartı: GeForce 2 MX

Tavsiye Edilen :
İşletim Sistemi: Windows 7,8,10
İşlemci: Intel i3
RAM: 2 GB
HDD: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTS 450

Oyuna kayıt olmak için tıklayın

14 comments

  1. bisi sorcam arklar kayit olunmuyo biri yardim etsin 😀 kodu dogru yaziyom genede yanlıs diooooooo biri yardim etsin ltfen

  2. Beyler oyunun görüntülerine bakıp kötü demeyin. Bu oyun gerçekten çok güzel. Yaklaşık 3 seneden beridir oynuyorum ve çok keyif alıyorum. Yaklaşık 4-5 çar kastım. Oyuna yeni başlayanlara yardım edebilirim. İsmim: Oneylimm~

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir