O Oyun Tekrar Ertelendi!

Bu yazı 9 yıl önce eklendi.
admin

Yeni dönem oyunlarında sıklıkla yaşadığımız ertelenme kervanına daha önceden katılmış olan Uncharted 4, bu durumu alışkanlık haline getirmiş gibi görünüyor. Zira oyunun çıkış tarihi, tekrar ertelendi.

299941

Oyun dünyasını yakından takip edenlerin sıklıkla karşılaştığı ve dikkatini çeken durumların başında, geliştirici veya üretici şirketin bir oyunun çıkması için belirlediği zamanda kesinlikle ertelendiğini ve 1 kaç ay sonrasında çıktığı gerçeği gelmektedir. Bu gerçekle birlikte, insanların şirketlere olan güvenleri bir hayli düştüğü gibi, son dönemlerin dikkat çeken oyunlarından olan ve Gamescom, E3 gibi fuarlarda da oldukça büyük gövde gösterileri yapan Uncharted serisinin son oyunu olup, PlayStation 4 için piyasaya çıkartılması beklenen Uncharted 4, yine ertelendi.

Oldukça gerçekçi grafikler ve diğer oyunlara nazaran daha gerçekçi olayları konu alan oyun, birçok oyun severi heyecanlandırmasının yanı sıra, sadece tek bir platforma gelecek olmasına rağmen tekrardan ertelendi. Oyunun geliştiricisi olan Naughty Dog tarafından yapılan açıklama da, öncelikle ertelenip 18 Mart 2016 tarihinde çıkması beklenen oyunun, tekrardan ertelenip, 26 Nisan 2016 tarihine atıldığı söylendi. Açıklamalardan dikkat çeken sözcükler arasında, oyunun zaten bittiği, halen hazır halde olmasına rağmen, önemli sahnelerdeki düzenlemeler ve bununla birlikte oyun senaryosuna uyum sağlaması durumları gözden geçiriliyormuş.

uncharted-4-multiplayer-screen-17-ps4-eu-28oct15

Umarız, insanların bu kadar uzun süredir beklediği ve hali hazırda ‘hazır’ olan bu oyun, bir kez daha ertelenmeyip, belirlenen tarihte oyun severlere sunulur.

Benzer Yazılar

Final Fantasy 8 Remastered, iOS ve Android İçin Yayınlandı

3 yıl önce
admin

Square Enix tarafından Final Fantasy 8 Remastered mobil yayınlandı. Android ve iOS platformları için yayınlanan oyun her iki platformda da 159 TL fiyat ile satışa sunuldu. Oyun piyasaya 1999 yılında sürülmü...

Watch Dogs Legion Bu Hafta Sonu Ücretsiz Oynanabilecek!

3 yıl önce
admin

Ubisoft, oyunlarından Watch Dogs Legion 25-29 Mart tarihlerinde tamamen ücretsiz oynanabilecek.  Ubisoft tarafından yapılan açıklamada Xbox One, Xbox Series X | S, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Windows PC içi...

Yazıyla İlgili Yorumlar