O Oyun Tekrar Ertelendi!

Bu yazı 5 sene önce eklendi.
admin

Yeni dönem oyunlarında sıklıkla yaşadığımız ertelenme kervanına daha önceden katılmış olan Uncharted 4, bu durumu alışkanlık haline getirmiş gibi görünüyor. Zira oyunun çıkış tarihi, tekrar ertelendi.

299941

Oyun dünyasını yakından takip edenlerin sıklıkla karşılaştığı ve dikkatini çeken durumların başında, geliştirici veya üretici şirketin bir oyunun çıkması için belirlediği zamanda kesinlikle ertelendiğini ve 1 kaç ay sonrasında çıktığı gerçeği gelmektedir. Bu gerçekle birlikte, insanların şirketlere olan güvenleri bir hayli düştüğü gibi, son dönemlerin dikkat çeken oyunlarından olan ve Gamescom, E3 gibi fuarlarda da oldukça büyük gövde gösterileri yapan Uncharted serisinin son oyunu olup, PlayStation 4 için piyasaya çıkartılması beklenen Uncharted 4, yine ertelendi.

Oldukça gerçekçi grafikler ve diğer oyunlara nazaran daha gerçekçi olayları konu alan oyun, birçok oyun severi heyecanlandırmasının yanı sıra, sadece tek bir platforma gelecek olmasına rağmen tekrardan ertelendi. Oyunun geliştiricisi olan Naughty Dog tarafından yapılan açıklama da, öncelikle ertelenip 18 Mart 2016 tarihinde çıkması beklenen oyunun, tekrardan ertelenip, 26 Nisan 2016 tarihine atıldığı söylendi. Açıklamalardan dikkat çeken sözcükler arasında, oyunun zaten bittiği, halen hazır halde olmasına rağmen, önemli sahnelerdeki düzenlemeler ve bununla birlikte oyun senaryosuna uyum sağlaması durumları gözden geçiriliyormuş.

uncharted-4-multiplayer-screen-17-ps4-eu-28oct15

Umarız, insanların bu kadar uzun süredir beklediği ve hali hazırda ‘hazır’ olan bu oyun, bir kez daha ertelenmeyip, belirlenen tarihte oyun severlere sunulur.

Benzer Yazılar

Echo of Soul Phoenix 2.0 20 Aralık’ta Geliyor!

3 sene önce
admin

Echo of Soul Phoenix 2.0 Karşınızda! Echo of Soul’un merakla beklenen büyük güncellemesini duyurmaktan mutluluk duyarız. Phoenix 2.0güncellemesi 20 Aralık 2017'de yapılacak bakımla beraber sizlerle olacak. ...

God Of War 4

4 sene önce
admin

Sony konferansın da bizlere videolar ile gösterilen bu yapım bizleri heyecanlandırmakta doğrusu. Playstation’ a özel olarak piyasaya sunulacak olan bu oyun oldukça dersine çalışmış gözüküyor. Güzel bir K...

Yazıyla İlgili Yorumlar